Ogłoszenie Nagrody! [NOWE]

Hirviio.
__SuperLinus, nadane.

ziomaliks231
Prosiłbym
Weterana forum
Czyste konto

Hejterka467
Poproszę o nadanie plakietki Forumowicz. c;

Olusia_
ziomaliks231 Nadane ''czyste konto'', do weterana potrzebujesz 10 dni online, a masz 8 godzin tylko. Także nie mogę Ci nadać tej plakietki.
Hejterka467 Nadane

Exoooooo
Proszę o plakietki jakie mogę bo nie wiem jakie są

Jelonekx
(08.04.2018, 21:39)Exoooooo napisał(a): Proszę o plakietki jakie mogę bo nie wiem jakie są

O ile dobrze pamiętam, które plakietki za co to obecnie nie zasługujesz na żadną, bo nie spełniasz żadnych wymagań.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2018, 22:01 przez Jelonekx.)

Exoooooo
(08.04.2018, 21:55)Jelonekx napisał(a):
(08.04.2018, 21:39)Exoooooo napisał(a): Proszę o plakietki jakie mogę bo nie wiem jakie są

O ile dobrze pamiętam, które plakietki za co to obecnie nie zasługujesz na żadną, bo nie spełniasz żadnych wymagań.

Dzieki za info bo nie wiem jakie są oraz nie znam wymagań na nie 

Jelonekx
(08.04.2018, 22:14)Exoooooo napisał(a):
(08.04.2018, 21:55)Jelonekx napisał(a):

Dzieki za info bo nie wiem jakie są oraz nie znam wymagań na nie 

Najbliżej chyba jesteś do spełnienia wymagań na Świeżaka, ale nie pamiętam czy jest za długość rejestracji na forum czy spędzony czas online. Wiem, że za 10 dni na forum jest jakaś plakietka.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2018, 22:34 przez Jelonekx.)

Tauriana
Mogę zapytać gdzie jest spis rang? Link w pierwszych postach jest niedostępny :/

Olusia_
Po przywróceniu forum nie ma jeszcze plakietek za osiągnięcia, także dlatego strona nie działa, która została podana do sprawdzenia czy spełniasz wymagania. Zamknę wątek do czasu przywrócenia ich by nie było tu nabijania niepotrzebnych postów.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości