Nowa edycja - Spis Propozycji!

GlobooX
Witajcie, w planach mamy nową edycję servera CookiClicker, prosimy was 
o propozycje jakie moglibyśmy uwzględnić przy tworzeniu nowej edycji.

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

_Beata_
Na pewno powinien być wprowadzony działający mnożnik produkcji.

Zareaguj
Odpowiedz
Jachu
Usunac CC i dodac SlimeFuna :)

Zareaguj
Odpowiedz
pepsilola
Jachu nie zmienimy CookieClicker na SlimeFuna

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2017, 23:09 przez pepsilola.)

Zareaguj
Odpowiedz
Jachu
Szkoda wydaje mi się, że slimefun był lepszy.

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

ziomek00725
Nabijanie ciasteczek offline oraz magazyny na nie, może jakieś działki i bloki kupowane za ciasteczka? W końcu coś z tą przyszłą fortuną będzie trzeba zrobić a najlepiej ją zainwestować w infrastrukturę Qvinto

1
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
DiamondTigera
Właściwie przepiszę propozycje z [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] . (Jak coś, to mój post!)
Mam pomysły na 3 nowe sposoby na zdobywanie ciastek. Oto one!
-Drwal. Rąbało by się drewno, dębowe normalne, brzozowe 2x drop lub -2x drop, akacjowe +100 staminy, ciemnodębowe +100 ciastek. Byłby to 1 blok (Jak na osadzie)
-Zbieractwo. Zbierałoby się zasiane (automatycznie) warzywka. Zboże normalne, marchew 2x drop lub -2x drop, dynia +100 staminy, ziemniak +100 ciastek (Moje ulubione warzywko :P) Byłoby to pole (Duuże pole). W losowych miejscach byłyby na polu warzywa. Gdy usunie się jedno, pojawia się drugie.
-Kopanie. Kopałoby się łopatą- piasek normalny, żwir 2x drop lub -2x drop, ziemia +100 staminy, czerwony piasek +100 ciastek. Byłaby to kopalnia (Już taka jest), ale z piaskami, ziemią i żwirem.

I mam nadzieję, że będzie to w kolejnej edycji, pozdro!

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości