Heliosisko Próbuje Coś Tworzyć

Ultra_Karakan
Dziękuje za sygnaturę, Helios

1
Zareaguj
.:Reklama:.

ziomek00725
1. Chcę: Avatar/Syganturę Obydwa Qvinto
2. Tło: Co ma być na tle? (las, góry, serduszka, morze, niebo, kosmos, wzór, ślaczek , itp. itd.) lub podane gotowe tło. (jeśli podajesz swoje tło musi mieć rozmiary conajmniej 1000x200 px) Na tle 2 połowy przerywane slashem, po 1 fioletowe kosmiczne niebo, gwiazdy i tam wielkie kółko osu! a po 2 minecraft, trawa, zamek z kamiennej cegły w tle w dzień, takie troszku jasne. Avatar coś w stylu deus vult czyli krzyżowiec taki typowy w sensie hełm trochę jak kubeł odwrócony z złotym krzyżem wyznaczającym otwory na oczy. Mam nadzieję że zrozumiesz xD
3. Co ma być napisane na Sygnaturze /Avatarze, i jak mają być rozmieszczone. Na dole zielonymi drobnymi literami czcionką bebas neue pogrubioną: ziomek00725
4. Dodatkowe uwagi. Wszystko opisane wyżej mam nadzieje że się połapiesz i zrobisz tą pracę a nie jak zlecałem rasperry i nie zrobiła a innym mimo że byli niżej tak :mad:

Zareaguj
Helios
ziomek00725  wybacz naprawdę próbowałem coś stworzyć ale niestety nie jestem jeszcze tak dobrym grafikiem.
Polecam ci zgłosić się do @RiiTTi jest naprawdę świetna myślę, że będzie potrafiła zrealizować twoje zamówienie tak abyś był zadowolony.
Jeszcze raz przepraszam, dopiero się uczę.

Zareaguj
jasiek252
Jeśli robisz jeszcze sygnaturki to był bym chętny :)
Poprzednie prace są naprawdę fajne :)
1.Poprosze Sygnarurke!  
2.Tło: coś z Attack on Titans
3.Poproszę napis:
jasiek252 - jako główny

Minecraft bogiem, cave nałogiem - jako mniejszy :)

Więc tak jak pisałem jeśli robisz jeszcze jakieś projekty to był bym wdzięczny za zrobienie sygnaturki i dla mnie,
pozdrawiam :)

Zareaguj
60second
Zamykam na prośbę autora wątku.

Zareaguj
.:Reklama:.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości