Aktywność Kont

[email protected]
Witam. Mam pytanie po jakim czasie np. Gracz załóżmy z Nickiem Alastron nie wbija na sercerownie od 2lat czy konto zostaje jakoś dezaktywowane albo jego Nick się zwalnia? Przydałoby się coś takiego bo wiele osób zakłada konta gdzie hasła do nich zapomina i często nie ma jak ich odzyskać po chociażby pół roku. Może warto zrobić jakiś plugin czy coś by samoistnie konta nieaktywne np od roku usuwalo by zwalniało Nicki które są zajestrejowane ale nie używane. Bo wiele graczy skorzystaloby z nicku Ale musi specjalnie szukać innego bo akurat ktoś się na nim zarejestrował i nie może a prawda taka że Nick zarejestrowany a od dawna nieużywany. Jesli nie to czy jest mozliwosc by zglosic sie do roota z zapytaniem czy dany Nick można zwolnić jeśli jest nieaktywny już dłuższy czas.

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

SiepeK
Zdecydowanie NIE popieram. Sam pół roku nie grałem, a mam ultravipa, i co maja mi usunac?
A jakbym nie mial kompa albo neta?
Jestem na nie...

Zareaguj
Odpowiedz
fazg111
Również jestem na nie.
Nie grałem prawie 7 miesięcy na serwerowni a na trybie prison mam uvipa i bym dużo pieniędzy stracił.
Zdecydowanie na NIE!

Zareaguj
Odpowiedz
CookieMaster
Witam. Jako że taki plugin jest przydatny, zwiększyło by to robienie multikont. Ale jak chcesz Ts -> Centrum Pomocy :D

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości