Frekser - Prośba o odbanowanie

Frekser
1. Twój nick: Frekser
2. Powód bana: Multi konto
3. Czas bana: Permamentny 
4. Nick administratora banującego: marcino
5. Wyjaśnienie: Wiem co zrobiłem, i jest mi teraz bardzo żal tego jakiego wykroczenia się przeciwstawiłem i chciał bym przeprosić za to. Chciałbym się poprawić, jeśli dostanę drugą szansę na pewno jej nie zmarnuje, jesteśmy tylko ludźmi i uczymy się na błędach wiec wiem że nie powinienem już tak robić. Chciałbym dostać 2 szanse ponieważ, lubię na tym serverze grać i gram tu z kolegami bardzo często, nawet kilka godzin dziennie i jest mi bardzo przykro że użyłem takiego sposobu oszukiwania samego siebie i innych co grają na osadzie.

Zareaguj
.:Reklama:.

60second
Widzę Twoją skruchę i to, że naprawdę zależy Ci na grze na Osadzie. Osobiście dałabym Ci UnBana, głównie z tego powodu iż postarałeś się z wyjaśnieniem. Z tego co pamiętam miałeś tylko 2 konta na swoim IP, przez co masz dużą szansę na pozytywne rozpatrzenie Twojej prośby. Niemniej jednak decydujący głos w tej sprawie ma marcinoPlayGames i to jemu pozostawiam ten wątek i werdykt.

Zareaguj
marcinoPlayGames
Widząc twoje przeprosiny z serca i starania oraz to, że zależy Ci na grze na Osadzie, dostajesz drugą szansę, więc dostaniesz ub.
//Zamykam

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości