Super- Prośba o odbanowanie

zlotypilkarz
Jak dla mnie to jest zupełnie bez sensu, obraziles członka administracji dostałeś bana, który jest jak najbardziej słuszny a teraz masz z tym problem? Na każdym serwerze za coś takiego dostaniesz bana.
Mówisz, że tego nie ma regulaminie zaskocze Cie jest podpunkt mówiący, że admin ma zawsze rację.
Oraz to osoba banujaca określa na ile zostaniesz ukarany jeśli poczuje się dotknięta tym co napisałeś/as nie dziw się, że dostajesz permbana. 
Jak dla mnie skarga jest zupełnie bez sensu.

Pozdrawiam zlotypilkarz

Zareaguj
Odpowiedz
D3joTT
Idź i przestudiuj regulamin globalny na hubie Games. Wróć na forum, przeproś i nie "kozacz" bez znajomości regulaminu - taka rada na przyszłość.

Kto cię banował?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017, 08:07 przez D3joTT.)

Zareaguj
Odpowiedz
rav.official
@ Mar_CysS ok zaraz się dostosuje do wzoru :)
@edit
@ zlotypilkarz Z twojej opinii wynika jasno , że admin ma zawsze rację . A więc w sytuacji gdy wbije opiekuj całego forum na server i złamie jakąś część regulaminu to admin może go zbanować perm ? To wywnioskowałem z twojej wypowiedzi . We wcześniejszych wypowiedziach jeden z adminów napisał że za obrazę admina na każdym servie jest perm , szukając po wielu regulaminach innych serveów nie znalazłem adnotacji że za obrazę adma jest perm tylko ban czsowy.
@edit
D3joTT Proszę oto ss , poddziału "Games" wskaż mi gdzie tutaj znajduję się dział "Regulamin" bo jakoś przeoczyłem .
A zbanowany zostałem przez Niki107

[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]
@edit
Mar_CysS Proszę :) [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017, 18:22 przez rav.official.)

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Mar_CysS
Minęło już ponad 12h, wątek nie jest poprawiony. Nie chodziło mi o nowe wątki.
Moderator jasno wyraził swoje zdanie, że NIE OTRZYMASZ ub. Jeśli pojawi się jeszcze jeden wątek na ten temat otrzymasz trzydniową blokadę na pisanie postów i wątków.
//Kosz

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości