Aplikacja o rangę Support. czorny

czorny
1.Nick: czorny
2.Wiek:16
3.Imię: Rafał
4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 2-3h
5.Jak często przebywasz na ts3 serwera?: Za każdym razem kiedy wbijam na server lub gram z kolegami na garys's modzie.
6.Znajomość Komend: 8/10
7.Poziom ortografii: 10/10
8.Ogólny staż na serwerze: zaraz 2 lata.
9.O mnie: Lubię grać w koszykówkę w wolnym czasie gram na komputerze czy też czytam książki.
10.Twoja obecna ranga na serwerze: hero
11.Na jaką rangę aplikujesz?: support
12.Od kiedy grasz w Minecrafta: od 4 lat gram w MC.
13.Czy pomagasz na serwerze?: tak
14.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: 4h
15.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Lubie pomagać innym, dogaduje się z graczami, jestem miły, uprzejmy, umiem panować przed emocjami i kiedyś byłem super moderatorem na innym serverze.
16.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: tak
17.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: tak

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017, 14:23 przez czorny.)

Zareaguj
.:Reklama:.

zlotypilkarz
W sumie jestem na tak często widuje Cie na serwerze, widzę jak pomagasz innym. 

Pozdrawiam zlotypilkarz

Zareaguj
hubert12
Jestem na tak :D

Zareaguj
Xerin1337
Jestem na tak. Dużo grasz i pomagasz innym.

Zareaguj
AlbytapsSavage
Jestem na TAK! Czorny to naprawdę fajna, ogarnięta mordeczka. Wie co robi, moim zdaniem warto dać mu szanse. Chociaż jeśli jestem użytkownikiem/graczem, a mój głos w ogóle się nie liczy. To tak czy siak mam prawo się wypowiedzieć, pozdrawiam ;)
60second napisał 18.06.2017, 16:44:
Niekoniecznie masz do tego prawo, polecam przeczytać regulamin. Na razie tylko ostrzenie słowne, na drugi raz będzie już warn.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017, 16:44 przez 60second.)

Zareaguj
.:Reklama:.

Wassermage
Sprawa z czornym zostala wyjasniona na TS3. Będzie on mógł wziąć udział w najbliższej rekrutacji na TS3 serwera.

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości