MCPL News #45 - Nowa edycja Creative

Jelonekx

❣ Cześć i czołem! ❣

Witam was serdecznie w 45-tym wydaniu MCPL News.
Ten tydzień obfitował, ale to bardzo, bardzo w wiele ciekawych wydarzeń. Poza startem nowej edycji DayZ (co w nowej edycji się pojawiło zostało opisane w poprzednim artykule [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]) wystartowała nowa edycja Creative, którą dzisiaj dla was opiszę jak i odbyły się dwie rekrutacje, dodatkowo jedna została otwarta na forum, kilka osób otrzymało awanse oraz wiele wiele więcej! Dodam jeszcze na samym wstępie, że Homu opuścił szeregi redaktorów. Zapraszam serdecznie do czytania.

❣ Nowa edycja Creative! ❣

14 Czerwca wystartowała nowa edycja Creative - City. Dodano mnóstwo nowych rzeczy jak i zmniejszono działki do rozmiaru 75x75! Krótko w punktach postaram się opisać te najważniejsze nowości, a jeżeli chcecie poznać ich więcej to musicie zagrać na trybie.

- tak jak wspomniałem, działki na nowej edycji mają wielkość 75x75!
- dodano nowe rangi jak Ultimate, Hero, Elita itd.
- @Czikasty powrócił do administracji jako moderator
- Ryszardek321 otrzymał awans na moderatora
- Helios otrzymał posadę supporta
- na spawnie pojawiły się porozrzucane wskazówki!
- nowe komendy! (np. /dekoracje)
- darmowe pojazy!
- usunięcie mebli!
- możliwość łączenia działek!

Dziękuje za pomoc w zdobywaniu informacji Mar_CysS oraz pepsilola.

❣  Rekrutacja na ChestPvP! ❣

Od jakiegoś czasu można zauważyć, że administracja ChestPvP otworzyła rekrutacje na forum, bo napływają podania! Jesteś stałym graczem tego trybu? Lubisz pomagać? Zgłoś się, a może Ci się uda zdobyć rangę!

❣ Nowi Opiekunowie Eventów ❣

Jak można zauważyć, na naszym serwerowym TeamSpeak'u pojawili się dwaj nowi opiekunowie eventów - #stworeq ( stworek1910) i Mateusz™. Od razu wzięli się do działania i zaplanowali dwa eventy - Jaka to Melodia?, którego prowadzić będzie hakerzy1996 oraz Karaoke, którego prowadzącą jest @Funny_xx.

Ze strony redakcji pozostaje życzyć tylko owocnego wykonywania obowiązków!
Oraz dziękuje Olusia_ za pomoc!

❣ Zapowiedź Filmowych Czwartków ❣

W nadchodzącym tygodniu pojawi się pierwsze wydanie serii "Filmowe Czwartki", którą prowadzić będę ja - Jelonekx. Seria ma za zadanie opisywać rzecz jasna filmy, które będę oceniać pod różnymi względami, jak np. czy warto wydać pieniądze i iść na film do kina, pojawi się również kilka ciekawostek dotyczące filmu + moja własna opinia. Jeżeli jesteś fanem filmów czy też lubisz je oglądać od czasu do czasu to seria jak najbardziej przypadnie w twój gust. ^^

❣ Rekrutacja na Caveblock i DayZ! ❣

Jakiś czas temu ogłoszono rekrutację na Caveblock'a, która odbędzie się 21 Czerwca o godzinie 17:00. Jesteś fanem życia w jaskini? Często grasz na Caveblock'u? Przyjdź na rekrutację i spróbuj swoich sił! Po starcie nowej edycji DayZ rekrutacja została ogłoszona bardzo szybko, bo tryb cieszy się wielką popularnością. Jesteś wiernym graczem tego tryby? Pokaż na co Cię stać na rekrutacji, a przekonasz się czy miejsce w administracji trybu to jest kierunek w którym powinieneś iść.

❣ Rekrutacja na beta testy McRust ❣

16 Czerwca Deffenders ogłosił rekrutacje na beta-testy McRust, która odbędzie się następnego dnia. Kiedy przyszedł czas rekrutacji można było zobaczyć jak wiele graczy czeka na oficjalny start edycji, bowiem przyszło ok. 50 osób. Dostała się tylko 30 w której między innymi znaleźli się: xBarzan, virte715, __SuperLinus jak i wiele wiele więcej osób.

Życzymy udanych beta testów i oby jak najszybciej Rust w nowej odsłonie zawitał na serwerownię!
Dziękuje Olusia_ za pomoc!

❣ Przypomnienie o Zastępstwie! ❣

Jakiś czas temu administratorzy forum ogłosili, że wyjeżdżają do końca Sierpnia i ich obowiązki przejmuje Qvinto. Administratorzy już wyjechali oraz się z nami pożegnali życząc miło spędzonych wakacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, którą może tylko rozwiązać administrator forum to zgłoś się do Qvinto lub napisz wątek w odpowiednim dziale!

❣ Rekrutacja na Survival'u! ❣

Wczoraj (17 Czerwca) o godzinie 18:00 odbyła się rekrutacja na supporta Survival. Chętnych było dosyć sporo, a support'a udało się zdobyć aż sześciu osobom: Kacper39454, Sosiem, BykU123, KrissQ231, @Noodie oraz Dwapiecdziesiat. Życzymy udanego wypełniania swoich obowiązków bowiem Survival od jakiegoś czasu ma codziennie ponad 70 graczy!

Dziękuje za pomoc Olusia_ jak i stefanik11!

❣  Awanse na Skyblocku i Waterblocku! ❣

Wczoraj odbyło się zebranie tych dwóch administracji, które ujawniło nam dwóch nowych administratorów Skyblocka - Sanderka i przemo89 oraz nowego junior administratora Waterblocka, którym jest Pikacz.

❣ Pamiętaj! ❣

Chcesz pomóc redakcji MCPL News w pracy? Wystarczy, że podeślesz jakieś ciekawe wydarzenie i je krótko opiszesz w tym oto formularzu [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]. Redaktorzy będą Ci bardzo wdzięczni! :D

A teraz coś nowego ode mnie:

❣ Na którą nową edycje trybu czekałeś bardziej? ❣
Oddaj głos reakcją!

- DayZ - Creative

Z mojej strony to wszystko, pozdrawiam Jelonekx.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017, 22:19 przez Jelonekx.)

5
4
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Olusia_
Świetny artykuł, miło się czytało. Oby tak dalej! ^^

Zareaguj
Odpowiedz

60second
Właściwie pierwszy od bardzo dawna artykuł, który naprawdę mi się spodobał! Oby tak dalej, Jelonku.

Zareaguj
Odpowiedz
Cobble123
Bardzo dobry artykuł. :D Zagłosowałem "<3" na DayZ. :)

Zareaguj
Odpowiedz
ewka1321
Super artykuł ;3 Ten mi się wydaje na wyjątkowo bardzo dobry :D

Zareaguj
Odpowiedz

Jelonekx
Dzięki wszystkim, to naprawdę miłe, że doceniacie moje starania. :)
Ogólnie to przy pisaniu forum ze mną nie współpracowało i było trudno, ale jakoś dałem radę.

Cobble123 ja również bym oddał, ale nie mogę reagować na swoje posty. :P
60second dziękuje <3.

Zareaguj
Odpowiedz
Mar_CysS
Twój pierwszy artykuł, a oczy mi z orbit wyskoczyły, gdyż nie spodziewały się tego, co ujrzały! Naprawdę, znakomity artykuł i nie trać tej formy! Twój pierwszy artykuł jest jednym z najlepszych, które były! ^^

1
Zareaguj
Odpowiedz
Cobble123
Napisałeś "do wszystko" na samym końcu :P

Zareaguj
Odpowiedz
Jelonekx
Cobble123 już poprawiam :)
Mar_CysS słońce, to mój drugi artykuł. Ale ten pierwszy to taki słaby był, ale ciesze się, że ten Ci się spodobał :)

Zareaguj
Odpowiedz

Mar_CysS
No wiesz... Porównując z tamtym, to kompletnie dwa inne artykuły od kompletnie dwóch innych redaktorów ;P

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości