Pytania o reallife

Rollo1
Droga administracjo,

Wiele ostatnio słyszę o tym, że w połowie lipca będzie nowa edycja znanego 4fun, tyle że nie będzie już to 4fun, tylko reallife. Mam pytanie. Czy jest szansa, że do serwerowni wróci klasyczny tryb 4fun, czy zostanie on bezpowrotnie zastąpiony reallife? Pytam się dlatego, że żal mi trochę tego 4fun, bo kiedyś był to naprawdę fajny serwer (szczególnie edycja z piratami) i wielu graczy chciałoby, żeby ten tryb wrócił. Niby reallife całkiem fajnie się zapowiada, ale według mnie zwykły 4fun byłby lepszy. I mam jeszcze drugie pytanie. Czy na forum jest już jakiś dział związany z trybem reallife, na którym toczą się o nim dyskusje? Jak tak, to powiedzcie, jak nie to prosiłbym o założenie takiego dzału na forum ;)

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Jelonekx
Z tego co wiem 4fun jak i Reallife to mają być dwa osobne tryby.
A o te tryby musisz się pytać Rootów osobiście, bo my tak naprawdę niewiele wiemy. :)

A co do działu na forum, to myślę, że Adrian stworzy go dopiero wtedy, kiedy ów tryb wystartuje. Ale masz dział 4fun, więc tam możesz prowadzić dyskusję na temat tego trybu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2017, 00:00 przez Jelonekx.)

Zareaguj
Odpowiedz
Rollo1
Ok, wielkie dzięki :) a wiecie może, kiedy będzie 4fun, a kiedy freebuild?

Zareaguj
Odpowiedz
Adrian
Działu póki co nie ma, zawsze pytam się rootów o założenie lub oni do mnie o tym piszą, wszystko w swoim czasie.

Co do dyskusji to jest to Jelonekx dział 4FUN, a nie RL. Zawsze wątek możesz założyć w Sprawy ogólne link: [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2017, 02:26 przez Adrian.)

Zareaguj
Odpowiedz
Allows
Rollo1 tryb RealLife będzie bardzo fajny :> sam się nim zajmuje:)

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości