Przepraszam

maciorex
Cześć wszystkim czytającym.

Od mojego przypałętania się tutaj minęło blisko 1,5 roku i z perspektywy czasu wydaje mi się, że trafiłem w jeden z gorętszych okresów w dziejach MinecraftPolska. Może tak miało być? Przez ten czas zadziało się cholernie dużo i równie dużo zmieniło się podczas tego okresu. Jak to w życiu bywa. Wątek ten piszę trochę pod wpływem chwili, ale myślałem o nim uprzednio i doszedłem do wniosku, że mimo wszystko raczej powinien pojawić się duuużo wcześniej. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.

oliw, Olusia_Arrows, Loper, Komsko, Majuucha, DoctoRHeaL, GlobooX, PowerSide, Adrian, Hektyk, Kaawaa, Herob, Kayleen, Michał - jesteście osobami, które  przeprosić chciałem przede wszystkim. Tak szczerze, od serca. Nie umiem Wam teraz powiedzieć, za co konkretnie, bo sam po prostu pozapominałem części sytuacji czy, mówiąc dosadniej, awantur. Wierzę w to i wiem, że pomimo jakichś tam sprzeczek czy większych kłótni nie chcieliście źle dla nikogo. Wystarczyła różnica zdań w pewnej kwestii, gorszy dzień i ostrzejszy temperament, by wynikła z tego kolejna wojna. Sami doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie było to w żadnym przypadku potrzebne, no ale czas robi swoje.

Mamy ze sobą różne wspomnienia, z niektórymi trzymałem się bardziej, z niektórymi mniej. Niemniej jednak wszystkim i każdemu z osobna należy się szacunek i wzajemne poszanowanie, a przynajmniej tolerancja. Nie zawsze nam to wychodziło, a w zdecydowanej większości każdy z nas poszedł swoją drogą. Z różnych względów. 

Wiedzcie, że nigdy nie chciałem dla żadnego z Was źle. Bywały różne okresy, lecz pomimo tego miejcie na uwadze fakt, że w dalszym ciągu szanuję Was, bo wiem, że wbrew pewnym opiniom (a pewnie takie były, są i będą) jesteście dobrymi ludźmi.

Jeśli kogoś pominąłem a nie powinienem był tego robić - także przepraszam, ale tak jak wspominam, jest to przypływ chwili i części sytuacji już też nie pamiętam.

Wszystkiego dobrego Wam życzę, niech Wam się wiedzie jak najlepiej na szlaku. Kto wie, może jeszcze kiedyś nasze drogi się skrzyżują. 

Przepraszam i mam nadzieję, że będziemy mogli żyć dalej z czystą kartą.

8
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Adrian
Nic dodać nic ująć <3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2017, 00:35 przez Adrian.)

Zareaguj
Odpowiedz
Kaawaa

Mimo wszystko, przeprosiny przyjęte.
Dziękuję, również życzę powodzenia.
Pozdrawiam serdecznie! ;)

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości