Bazylika w MC PE

Rollo1
Witam, chciałbym wam zaprezentować moją nową budowlę w MCPE :) linki do zdjęć:

[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

2
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Cobble123
Ależ to ogromne :P Repka :D

Zareaguj
Odpowiedz
Rollo1
(25.07.2017, 16:51)Cobble123 napisał(a): [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

Zareaguj
Odpowiedz
Cobble123
Na PE to robi wrażenie :)

1
Zareaguj
Odpowiedz
Jelonekx
Bardzo fajne i przyjemne dla oka. Gdybyś jeszcze dorobił jakieś drzewka obok takie dosyć duże i fajnie zrobił okolicę to byłoby cudownie *-*.

Zareaguj
Odpowiedz

Adrian
Jeśli sam to zbudowałeś to szacunek za poświęcony czas :)

Zareaguj
Odpowiedz
Curser
Szacun... Rzadko ludzie tak budują na pe :D

Zareaguj
Odpowiedz
batman_Joker
Mimo to że praca została wybudowana na MinecraftPE nie robi dużego wrażenia. to że jest duża to nie znaczy że ładna. Powiem szczerze że to jest bardzo przeciętne. Nie będę się rozpisywał nad tym ale taka jest moja opinia.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2017, 19:42 przez batman_Joker.)

Zareaguj
Odpowiedz
Curser
No i batman_Joker go wyjaśnił :D

Zareaguj
Odpowiedz

batman_Joker
(19.09.2017, 19:54)Curser napisał(a): No i batman_Joker go wyjaśnił :D

No widzisz. krótko zwięźle i na temat :) Ciekawe bo jest to mój pierwszy post na forum .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2017, 17:20 przez batman_Joker.)

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości