Aplikacja o rangę Support

Patryk9136
1.Nick:  patryk9136
2.Wiek: Aktualnie 14 lat
3.Imię: Patryk
4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer:  Około 4 godzin, w porywach 5-6
5.Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: Jeśli to będzie to możliwe to tak.Pragnę jeszcze tylko dodać że mój nick na ts to "Coloso"
6.Znajomość Komend: Nigdy nie miałem okazji zostać Supportem/Moderatorem/Pomocnikiem więc 6/10
7.Poziom ortografii: Skromnie mówiąc uważam że, ortografia jest u mnie na wysokim poziomie.Dodam że osobiście nie lubię gdy gracze "pomijają" ortografię i staram się im o tym w kulturalny sposób powiedzieć
8.Ogólny staż gry:  Pierwsza wizyta  Mc-pl.net miała miejsce już  chwilę temu, dokładnej daty nie jestem w stanie podać, pamiętam że grałem wtedy na DayZ prime. Później to konto było nieaktywne, dopiero jakieś 2 tygodnie temu zafacynowałem się nową edychą DayZ
9.O mnie:  No więc podsumujmy wiadomości o mnie: Nazywam się Patryk. Liczę sobie już 14 wiosen. Jestem na ogół miłym, przyjaźnie nastawionym nastolatkiem. Moim hobby jest wędkarstwo, na które jestem w stanie poświęcić do 4 godzin. W skrócie moje wakacje to ciągła gonitwa od komputera do wędki :P.
10.Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz
11.Do jakiej rangi zmierzasz?: Myślę że Support na razie będzie mi w 100% wystarczać 
12.Od kiedy grasz w Minecrafta:  Jak już pisałem pare ładnych lat, konkretniej mówiąc ok. 5lat
13.Czy pomagasz na serwerze?: Ograniczam się do udzielania porad nowym graczom, oraz do upominania za błędy ortograficzne oraz wulgaryzmy
 14.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Tyle ile napisałem w punkcie 4. cały swój czas na komputerze gospodaruje w minecrafta 
15.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?:  Sam nie wiem, chyba za argument  mogę uznać  to że jestem osobą uczciwą i myślę że, żaden z graczy "DayZ'' nie podważy mojego zdania, a ja sam chciałbym spróbować czegoś nowego
16.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Owszem, zapoznałem się z Regulaminem Forum i stosuje się do jego podpunktów
17.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Tak, zapoznałem się z regulaminem Serwer i stosuję się do jego podpunktów
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2017, 18:29 przez Patryk9136.)

Zareaguj
.:Reklama:.

TurboSpencer96
Podanie bardzo fajne, szczególnie spodobał mi się punkt 9. Myślę że można by Ci dać szansę spróbowania swoich sił w byciu członkiem administracji, jestem na tak. Poczekajmy na wypowiedź innych osób...

Zareaguj
Sasu
Jak dla mnie punkt 15 jest u Ciebie luką w murze, niekiedy gracz będzie próbował podważyć Twoje zdanie, a po drugie nie wiesz dlaczego mamy Cię wybrać, to tak jakbyś dał nam orzecha do zjedzenia ze skorupą ;P. Neutral.

Zareaguj
virte715
Widuje cie na serwerze , podanie ładnie napisane , Jestem na tak.

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości