HuBeRtX - Skarga

bananek123
Nick oskarżyciela:Jekan
Nick oskarżonego:HuBeRtX
Powód:Wszystko widac na screenshocie.
Dowód:[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

hubert12
Pisałem że nie wiem co się dzieje nie pisałem tego sam tylko gdy naciskałem F2 to samo mi wyskakiwał. Myślę że skarga nie ma sensu, ale poczekam na wypowiedz Wassera albo VxV.

Zareaguj
Odpowiedz
zlotypilkarz
I kolejna skarga, powiem wam że to już się robi nudne każdemu, może się zdarzyc że napisze coś dwa razy... I to już nawet nie jest śmieszne, że ty jekan ciągle szukasz pretekstu do kłótni z supportami.. Niech VxV1337 się wypowie lub Wassermage

Zareaguj
Odpowiedz
bananek123
zlotypilkarz Skoro gracze sa karani za zrobienie takich rzeczy administracja tez powinna. I skoro ja tego nie zglosze to nikt tego nie zglosi taka prawda.

Zareaguj
Odpowiedz
zlotypilkarz
Hmm, za pierwszym razem my oszczegamy ;) ale twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a to co robisz równiez nie jest odpowiednie i wiesz dobrze ale okej. 
Zamykam żeby zaraz się tutaj "gownobuza" nie rozpętała i niech wypowie się VxV1337 lub Wassermage

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Wassermage
Skargę odrzucam, Hubertowi taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz i nie widzę sensu w pisaniu od razu skargi...

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości