Aplikacja o range support (2 podejście

Zyczumc
1.Nick: Speccy
2.Wiek: 14
3.Imię:Krzysztof
4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 3-4 godziny
5.Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: tyle ile spędzam na komputerze
6.Znajomość Komend: 7/10
7.Poziom ortografii: Dobry/Bardzo dobry
8.Ogólny staż gry: Od początku
9.O mnie: Byłem ostatnim supportem trybu slimefun przez dwa miesiące , aż do upadku trybu. Bardo dobrze piszę po angielsku oraz trochę szprecham po niemiecku . Przez całe swoje, krótkie dzieciństwo mieszkam w rodzinnym domku na wsi, w wschodniej części Polski. Potrafię bardzo długie i trwałe znajomości o czym sami się przekonaliście ( [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] ). Lubie grać w gry strategiczne i minecrafta , w które bardzo dużo gram.  [/b]
10.Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz
11.Do jakiej rangi zmierzasz?: Do supporta.
12.Od kiedy grasz w Minecrafta: Od 2013
13.Czy pomagasz na serwerze?: Kiedy widzę że osoba potrzebuje pomocy.
14.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Około 4 godzin.
15.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Pomagam na innym trybie i moim zdaniem mi dobrze to wychodzi. A support który nie pomaga to jest osoba nie potrzebna.
16.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Tak, dokładnie.
17.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:Tak, dokładnie
18.Ile masz punktów honoru? Aktualnie posiadam 235 ph. Liczba ta regularnie wzrasta. 
19. Dodatkowe informacje, zdolności itp. rzeczy które mogą wpłynąć na korzyść Twojego podania:
Uważam że ranga support nie powinien być dla swoich korzyści ale dla graczy. I każdy powinien wykorzystywać go jak może  . 

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Helios
No to tak.
Wzór się uzupełnia a nie usuwa.
Mało napisałeś w punktach 9 i 5. Proszę napisz kolejny post i napisz o sobie coś więcej odnośnie punktu 9 oraz spróbuj mnie jakoś bardziej do siebie przekonać w 15.
Ogólnie to widzę też, że przekopiowałeś swoje poprzednie podanie za to dość duży minus.
Plusy masz za pomoc na czacie i dość sporą aktywność, oprócz tego lekko pomogłeś nam przy pzebudowie spawna, no.. nie mnie ale jednak c91oś tam pomogłeś.
Myślę, że  masz potencjał tylko twoje podanie nie pokazuje, że wykorzystujesz go w całości, dopisz co nie co o sobie tak jak napisałem nieco wyżej, mógłbyś też coś dodać do puktu 19 co zachęciłoby nas do przyjęcia ciebie :D
np:
ad 9:
ad 15:
ad 19:
Coś takiego, ale to tylko propozycja nie musisz się do niej stosować. Pamiętaj że lubię osoby kreatywne i pełne charyzmy, jednak nie mylmy charyzmy z nadgorliwością bo jej wręcz nie cierpię a oddziela je dość cienka granica, coż ostaateczną decyzje co do twojego podania podejmę, gdy się rozpiszesz trochę wiecej, coś dodasz nowego co byćmoże zaskoczy mnie i moich kolegów i koleżanki z administracji? Poczekam również na wypowiedzi innych członków administracji.
Nie zostało mi nic innego jak życzyć ci powodzenia!

Zareaguj
Odpowiedz
CartoonX
Na starcie nie podoba mi się jedna rzecz. Z twojego podania nie dowiedziałem się niczego nowego, podanie jest identyczne jak poprzednie. Mogłeś je chociaż poprawić po uwagach administracji w swoim poprzednim podaniu. Ogólnie na serwerze i na ts cię widzę jak pomagasz i upominasz graczy łamiących regulamin serwerowy. Często siedzisz ze mną i innymi członkami administracji na kanale, ale to nie wystarczy aby dostać się do administracji. Ogólnie jestem na NEUTRAL z małym plusikiem, dlatego że widzę, że bardzo ci zależy. Pokaż, że ci zależy w 100% i edytuj podanie tak, żebym miał powód do dania TAK.

Powodzenia. :)

Zareaguj
Odpowiedz

Qvinto
Jak chodzi o pomoc na osadzie, to bardzo duży plus, bo widzę pomoc i zaangażowanie, ale podanie.. Słabe. Popaw je, opisz coś w nim więcej to zmienie zdanie, narazie jestem neutralny.

Zareaguj
Odpowiedz
siena1010
Podanie podobne jak poprzednie. Na osadzie pomagasz i widzę Cię codziennie. Co do podania popraw, niektóre punkty i na pewno podanie będzie lepsze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2017, 11:15 przez siena1010.)

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości