xBarzan, Radzio90<3 - Skarga

TheRaZerPL
Nick oskarżyciela: TheRaZerPL
Nick oskarżonego: xBarzan oraz Radzio90<3
Powód: Dnia 12.08.2017r ok. godz. 23.50 dostałem bana od owego pana za bezpodstawne "obrażanie + prowokację"... Nie było to ani mówione ani pisane na ts więc kompletnie odbiega od regulaminu owego komunikatora :) i nie mam zamiaru się przypominać ale byłem moderatorem na owym TeamSpeak i wiem dokładnie jak wyglądał regulamin... chyba że coś się zmieniło od mojego odejścia. Nie wnikam w tok rozumowania danego moda aczkolwiek owy ban jest bezpodstawny i jak już wspomniałem obraza była nie na ts a na lolu i nie było to wymierzone jako "jesteś ch*jem" tylko "ssij mi pęto" ładnie mówiąc... z resztą dodam że na kanale było 5 osób w czym była Księżniczka Goober (nie winię jej bo ją lubię) 2 modów w czym byli to xBarzan oraz Radzio90<3... na początku dostałem kick owszem... po czym chcę wejść na serwer a tutaj komunikat - "You are banned temporarily. Reason: "Obraza + Prowokacja" Try again in 6d 23:54:11" Proszę o wymierzenie jakiejś kary lub upomnienia :). DZIĘKUJĘ :).

PS: Doktorku zrób coś z tą administracją... nie obraź się to tylko moje stwierdzenie... coraz więcej dzieci przyjmujecie na ts... 
PS2: Sprawa została rozwiązana przez Doktora aczkolwiek proszę 60second o nie zamykanie tego wątku... niech wypowiedzą się inni :). Zależy mi na tym bardzo dziękuję! :*

Dowód: brak bo nie miałem nawet po co robić ss bo to nie ts ;)

Zareaguj
.:Reklama:.

Hektyk
Napisałeś skargę, nie chce mi się ciebie nawet cytować. Dobrze napisałeś, byłeś moderatorem, ponieważ obraziłeś niejedną osobę w tym mnie. Szczególnie, że zamiast mi to powiedzieć prosto w oczy to chowałeś się po kątach, choć zapomniałeś o przysłowiu "Ściany mają uszy".

Teraz meritum tego wątku, obraziłeś administratora TS3 otwarcie i jeszcze piszesz o tym na forum i chwalisz się tym przy innych. To świadczy o twojej niskiej kulturze i sposobie jak traktujesz innych. Myślisz, że jeśli obrazisz funkcjonariusza państwowego za granicą to prawo polskie już ciebie nie dotyczy? Żyj w błogiej świadomości, że tak jest a ja ciebie nie będę wyprowadzał z błędu.

Skargę odrzucam, a za twoją niską kulturę osobistą nakładam bana na tydzień, dodatkowo drugi tydzień za obrazę całej administracji TS3, bo dziecko w piaskownicy ma większa kulturę od ciebie.

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości