Ogłoszenie [Rekrutacja] [Informacje] [Propozycję] Informację dotyczące "Weekendowych konkursów"

PowerSide
Witajcie, w dniu dzisiejszym (13.08.2017) seria pt. "Weekendowe Konkursy" zostaje zawieszona na czas nieokreślony. Jak sami pewnie zdążyliście zauważyć seria ta od jakiegoś czasu nie jest już tak "uczęszczana" jak kiedyś.

Chciałbym z miłą chęcią ogłosić że otwieramy nabór na prowadzącego konkursów (Weekendowych konkursów), zapraszam wszystkich do złożenia podania :)

Link do formularza z naborem pod tym linkiem: [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]Wymagamy:

* Pomysłowości
* Systematycznego prowadzenia serii
* Bardzo dobrej znajomości ortografii
* Estetyki pisania wątków
* Bycia neutralnym, wobec wszystkich użytkownikówJeżeli masz pomysły które mogą pojawić się w kolejnych odsłonach serii "Weekendowe Konkursy" wypełnij formularz, a może to właśnie Twoje pomysły znajdą się w tej serii!

Link do formularza: [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]Dziękuję za uwagę oraz za wszystkie przyszłe nadesłane formularze PowerSide 

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2017, 04:49 przez PowerSide.)

Zareaguj
.:Reklama:.


PowerSide
Od stworzenia wątku minęło trzynaście dni. Na kandydatów zgłosiło się czterech użytkowników:

- @"RPM_Anthony"
- Helios
- Jelonekx
- Morsikowa

Nowy prowadzącym zostaje Helios
Chciałbym podziękować wszystkim za złożenie podań, gratulację Helios. Uprawnienia otrzymasz kilka dni po moim powrocie, jak wszystko będzie gotowę oraz będę mieć czas na obmówienie paru spraw.

5!
// Nabór zamykam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2017, 01:16 przez PowerSide.)

1
Zareaguj


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości