TheAdamos - Skarga

eVement
Nick oskarżyciela:eVement
Nick oskarżonego:TheAdamos
Powód:Dostanie się do zamkniętego domu przez dach o 1:27, nie jestem jedynym.
Dowód: [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]      [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

Zareaguj
.:Reklama:.

Josette
Gracz jest wylogowany, więc jak się dostał? Wyrzuciło go z serwera? Poza tym na screenach jest godzina 7:55

Zareaguj
eVement
Bo o 7 byłem na serwie a wyświetliło mi 1:27, a jak wytłumaczysz że znalazł się na ścianie bez cheatów

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2017, 21:20 przez eVement.)

Zareaguj
szyro7
TheAdamos mógł spaść obok waszej bazy, i się wylogować. Nie wiem, gdzie ty tu cheaty widzisz.

Zareaguj
TheAdamos
Dokładnie, Przelatywałem obok waszej bazy i spadłem bo Spadochrony na cuboidach nie działają. Nie posiadam żadnych cheatów. Wylogowalem sie bo nie chcialem sie zabić.

Zareaguj

Cappy18
Z czego pamiętam to jest tylko jego "bot" który był zbugowany...

Zareaguj
eVement
Akurat pojawił się w 1 miejscu 2 razy i obok w bazie 1 w środku niezły spadochron

Zareaguj
szyro7
Kolego, daj jakieś lepsze dowody, bo na tych screenach nic nie widać..Też jest możliwość, że ktoś inny wbił się do bazy, np. twój kolega Cie okradł czy coś..
Tak naprawdę oskarżasz TheAdamosa o coś, czego nie zrobił, bo nie wiesz jak było naprawdę.. Radze, Ci się zapytać kogoś z kim mieszkasz czy Cie nie okradli czy coś. :) Jest też możliwość, że ktoś wbił Ci do bazy ,,v-clip'em'' ale z tego co wiem, on już nie działa. a przez okna czy zamknięte dachy, nie da się przejść. :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2017, 21:22 przez szyro7.)

Zareaguj
maciob14
Po za tym TheAdamos dostał perma od Cappiego więc sprawa nie ma sensu trochę.

Zareaguj

Cappy18
TheAdamos został zbanowany na zawsze.
Zamykam

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości