ZAMKNIĘTY Październikowe Konkursy #1

Helios

Siemanko!
Dziś sobie trochę popiszemy ale zanim to dowiecie się o kilku zmianach.
Mianowicie od tego miesiąca oprócz © dodatkowo dostajecie punkty za wysyłane prace.
Osoba która będzie miała największą ilość punktów pod koniec miesiąca otrzymuje KOD SMS na dowolną rzecz z item shopu na naszej serwerowni. Mam nadzieje, że nowy pomysł wam się pdoba!

① Informacje o Punktach 

1 miejsce: 5
2 miejsce: 4
3miejsce: 3
Udział w konkursie: 1

Zwycięzcy ostatniego konkursu

1 miejsce i 15©, kod sms oraz plakietka "[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]" trafia do 60second
2 miejsce i 12© - Qvinto 
3 miejsce 10© - _Bayer_04_PL_ 
Oraz po  dla każdego uczestnika!

Oklaski dla zwycięzców!

Do zgarnięcia za aktualny konkurs

1 miejsce - 15©, 5 oraz plakietka "[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]"
2 miejsce - 12© oraz 4
3 miejsce - 10© oraz 3
Oraz po  i 1① dla każdego kto wstawi prace!

Opis aktualnego konkursu

Ostatnio zagłosowaliście na konkurs pisemy, a oto i on!
Waszym zadaniem na ten tydzień jest przedstawienie waszego ulubionego gatunku muzyki.
Napiszcie róznież co Wy najbardziej w niej lubicie i dlaczego akurat taka?
Rap? Pop? Disco? Techno? Muzyka Klasyczna?  Dubstep? Electro? A może jeszcze inna?
Jestem ciekawy czego sluchacie więc nie dajcie mi czekać i wstawiajcie prace do 06.10.2017 godz: 21:00

Dodatkowe informacje

▸ Waszym zadaniem jest "promować" wasz ulubiony gatunek a nie "hejtować" inny.
Praca powinna składać się z conajmniej 7/8 rozbudowanych zdań.
Dodatkowo można dać link do przykładowych utworów (max 3).
Kopiowanie recenzji znajdujących się w internecie i nie tylko, będzie traktowane jako plagait, i karane!

Łamigłówka

Szedł Czerwony Kapturek przez las, w ręku trzymała koszyk a w nim trzy jabłuszka.
Na swojej drodze spotkała trzech małych krasnoludków, jeden miał zieloną czapkę, drugi niebieską a trzeci czerwoną.
Czerwony Kapturek wręczył każdemu z krasnoludków po jednym, całym jabłku.
Jak to zrobiła, że w koszyku nadal było jedno jabłko?

P.S. Istnieją 3 poprawne odpowiedzi! Przysyłajcie je w wiadomości prywatnej do mnie.

Jaki chciałbyś kolejny konkurs

Oddaj głos w reakcji!

[Obrazek: heart.png]                                        

Konkurs Pisemny                 Konkurs Graficzny               Konkurs Budowniczy

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2017, 17:04 przez Helios.)

6
3
1
Zareaguj
.:Reklama:.

Helios
Przedłużam konkurs z powodu aktywności do 13.10, godziny 21. Zapraszam do udziału! Przypominam również o punktach, za które możecie zgarnąć kody SMS!

Zareaguj
Curser
Plagiat, usuwam. / Hirviio..
Hirviio. napisał 09.10.2017, 19:17:
Plagiat, warn 10%.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2017, 19:32 przez Hirviio..)

Zareaguj
foleykevin297
Witam, moją ulubioną muzyką, którą chciałbym opisać jest Disco Polo.Uwielbiam ten typ muzyki, ponieważ wchodzi w słuch, jest prosta oraz uspokaja i daje się odstresować. Tematyką Disco Polo jest miłość oraz podteksty seksualnne pokazywane w różnych sytuacjach mające swój klimat.Muzyka ta była niegdyś najlepszą myzyką, jednak w dzisiejszych czasach zaczynają ją wypierać gatunki z treściami wulgarnymi, promującymi narkotyki, picie alkoholu co skutkuje wzrostem patologii, jednak nadal pozostaje wsród osób powyżej 16lat popularna podczas zabaw, bo pasuje to tańca, jest rytmiczna oraz rozwesela.Pierwszy raz usłyszałem ten typ muzyki jak byłem w podstawówce na dyskotece szkolnej i na niej posłuchałem pare piosenek o tej tematyce i od tego momentu zacząłem ją na bieżąco słuchać w ramach zabicia czasu.W gimnazjum oraz technikum natomiast posłużyła mi do odstresowania się po różnego rodzaju testach, egzaminach oraz miałem z nią kontakt na imprezach, dyskotekach.Oprócz tylko słuchania Disco Polo to często oglądam teledysk do danej piosenki zarówno w telewizji jak i na komputerze, bo lepiej wczuć się w klimat.Co jakiś czas jeżdże na różnego rodzaju występy zespołów Disco Polo, aby się zrelaksować i miło spędzić czas.Moimi ulubionymi utworami są ,,Miód malina'', ,,Cztery osiemnastki'', ,,Przez twe oczy zielone'', a najlepsze według mnie zespoły to ,,Mig'', ,,Akcent'', a osoba śpiewająca Martyniuk.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017, 21:29 przez foleykevin297.)

Zareaguj
Embers
Hej, gatunkiem muzyki, który najbardziej lubię jest to Electro, więc dlatego ją dzisiaj opiszę. Electro to gatunek muzyki elektronicznej i wczesnego hip-hop'u, który powstał w latach 80 w Niemczech oraz USA. Lubię muzykę Electro ze względu na to, że szybko wpada w ucho i potrafi rozweselić mnie nawet w tych gorszych chwilach. Tematem muzyki Electro jest Siła dźwięku oraz siła dynamicznego wzrostu prędkości muzyki. Dzisiaj, po za Electro są również gatunki inne muzyki elektronicznej np. Techno, Drum n' Bass, Electro House lub Dubstep, lecz to muzyka Electro zapoczątkowała całą erę muzyki elektronicznej. Pierwszy raz usłyszałem muzykę elektroniczną grając w Geometry Dash. Wcześniej nie byłem do niej zbytnio przekonany, lecz po dłuższym okresie czasu wpadła mi w ucho. I zacząłem wyszukiwać piosenki Electro na Youtube i tam znalazłem kilka utworów, których słucham do dziś. Od czasów zmiany szkoły z podstawowej na gimnazjalną zacząłem słuchać jej co raz częściej, głównie podczas odrabiania lekcji pozwala mi się bardziej skupić, niż cisza i spokój. Czasami nawet próbuję zagrać niektóre utwory na moim keyboardzie, lecz jestem na razie amatorem, więc nie wychodzi mi to zbyt dobrze, również marzę, żeby spotkać artystów, którzy tworzą taką wspaniałą muzykę, jak Electro. Najbardziej do gustu przypadły mi: "Embers", "Frontlines", "Machina", "Sonic Blaster", a twórcy, którzy mi imponują i są moimi idolami to:

- F-777 -

- Dex Arson -

Życzę miłego czytania, Pozdrawiam Embers

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2017, 19:29 przez Embers.)

Zareaguj
.:Reklama:.

PowerSide
Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap :D, zapytacie czemu? Od prostych linijek po skomplikowane wersy. Rap to nie tylko nawijka o piciu i ćpaniu, jest to przede wszystkim przekazanie dobrych wartości które płyną w wersach. Są utwory w których możemy sobie pomachać głową, odmóżdżyć się, lecz są jeszcze utwory po których wyniesiemy wiele morałów, przedstawię Wam trzy i mam nadzieję że zachęcę do słuchania rapu.

Pierwszy utwór z płytki "Optymistycznie" Rahima i Buki pod tytułem "Nawyki" [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]
Chłopaki nawijają o tym jak zmienili swój zły tryb życia na dobry, nawijają o swoich codziennych złych nawykach które zmienili - pewnie trafią również w wasze nawyki.

Na drugie miejsce dam Theodor "Family guy" [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] - Theodor porusza temat rodziny, zmiany spojrzenia na troskę bliskich po latach. Rodzina jest najważniejsza i jest z nami na dobre i złe.

Trzeci utwór to istna perełka, Vixen "AHOOJ" [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] - zwykła bragga i realtalk? NIE. Grubsze rozkminy i dwuznaczności, przekaz do odkrycia. Czytając tekst powiesz że jest to jakiś wyjęty z kieszeni tekst o rybaku. Nie, przesłuchaj go kilka razy pomyśl i przemyśl o czym On nawija. Ahooj :D

Spodobało się? Chcesz posłuchać więcej utworów godnych uwagi? Pisz śmiało PW

Zareaguj
Helios
Jeden z użytkownieków wysłał mi swoją prace na pw więc dodam ją tutaj:

[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

Nie zauważyłem informacji gdzie wysyłać pod tematem nic nie było więc pisze w wiadomości prywatnej.

Moim ulubionym Gatunkiem muzyczny jest K-Pop wychodzi on z Korei południowej ( Nie pamiętam kiedy powstał ten Gatunek ) Pierwszą grupa K-popową była "Seo Taiji And Boys" powstałą około 1992 roku posiada elementy takich gatunków jak : Electropop, rock, jazz, hip-hop i kilku innych. Mimo iż jest to Koreański gatunek w większości utworów spotkamy się z fragmentami tekstów po Angielsku.

Tym gatunkiem "zaraziła" mnie dziewczyna jakieś 3 lata temu od tego czasu nie słucham niczego innego zespoły takie jak 2NE1, Black Ping, BTS czy też Big Bang skradły moje serce dzięki ukrytemu przekazowi który w sobie kryją niestety nie potrafię tego wytłumaczyć to już trzeba samemu spróbować.

Drobny dodatek - trzy moje ulubione piosenki z różnych zespołów.
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] - 2NE1 - Niestety już upadły zespól
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] - Black Pink - Brak słów po prostu BooMBayah
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] - Piosenka jedna z Smutniejszych zespołu BTS maly spojler o zyciu jednego z członków i jego miłości do muzyki

Przepraszam za brak interpunkcji, Mam nadzieję że tyle wystarczy łamigłówki nie udało mi się rozwiązać może dla tego że jestem po nocce heh.

Wątek zamykam, wyniki niebawem!

Zareaguj
PowerSide
KONKURSY ZOSTAJĄ ZAWIESZONE

Każdy z Was otrzyma za chęci po 10c gdy tylko znajdę czas aby je nadać (po 3 dniach możecie zacząć się upominać na PW)

// zamykam
PowerSide napisał 15.11.2017, 11:50:
rozdane

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2017, 11:50 przez PowerSide.)

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości