TPG19- Skarga

Jekan
Nick oskarżyciela:Jekan
Nick oskarżonego:TPG19
Powód:Bezpodstawny ban(po wygranej walce z TPG stwierdzil ze mam antyknocka wiec mnie zbanowal)
Dowód:[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

Zareaguj
.:Reklama:.

TPG19
Ode mnie unbana nie będzie widziałem że cie w ogóle nie odrzucało..

Zareaguj
Elitha
Również biłem się z tobą na duelu i według mnie miałeś tego anty knocka lub skrypty na antyknocka.
Nie dało się ciebie sknokować nawet na wodzie.

Zareaguj
ulaniec
od razu widać że miałeś skrypt na anty knocka. Gdy ja byłem na powierzchni a ty w wodzie normalnie sobie wyskoczyłeś z wody podczas gdy cały czas dostawałeś oklep. Jak dla mnie ban był słuszny . eloo

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2017, 15:29 przez ulaniec.)

Zareaguj
Jekan
skrypt na antyknocka? lepszego klamsta sie nie dalo wymyslic? czekam na odpowiedz Opiekuna bo to co sie dzieje na ChestPVP z adm. jest smieszne.Umiesz sie klepac i dostajesz bana pozdro.
@edit
(08.10.2017, 15:24)Elitha napisał(a): Również biłem się z tobą na duelu i według mnie miałeś tego anty knocka lub skrypty na antyknocka.
Nie dało się ciebie sknokować nawet na wodzie.

yhmm klepalismy sie na arence gdzie nie bylo wody, czyzbys klamal? a jednak

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2017, 15:42 przez Jekan.)

Zareaguj

Elitha
Naucz się czytać ze zrozumieniem steve widzisz tą kropke po pierwszym zdaniu?
Czy ja napisałem że podczas duelu ze mną nie mogłem cię sknockać do wody?
czy po prostu napisałem o tym fakcie?

Zareaguj
Jekan
Czekam na dowod przez ktory dostalem bana ze "skrypt na antyknocka" lub wypowiedz Opiekuna, tak jak wczesniej wspomnialem to co sie dzieje jest moim zdaniem smieszne.

Zareaguj
Elitha
Z tego co wiem Moderator nie musi dostarczać dowodów aby kogoś zbanować było to widoczne gołym okiem.
Żałuje że nie miałem na komputerze nic do nagrywania.
Ponadto podczas klepy podskakiwałeś najprawdopodobniej żeby bić krytyki i nie odlatywałeś przy tym nawet na 1 kratke co jest niemożliwe.
Nie będe już tu robił spamu faktycznie niech wypowie się opiekun.
A jedyną śmieszną osobą tutaj jesteś Ty.
Nie pozdrawiam.

Zareaguj
VxV1337
Skargę odrzucam
Zamykam

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości