TWÓJ_NICK - Prośba o odbanowanie

xMatrix445
1. Twój nick: xMatrix445
2. Powód bana: brak
3. Czas bana: perm
4. Nick osoby banującej: Wassermage
5. Wyjaśnienie:  1. Mówicie że to spam... A jednak zamykacie wątki zamian cokolwiek zostanie wyjaśnione.
 2. proszę o przedstawienie dowodów na moją winę ponieważ nie używam wspomagaczy i zostałem niesłusznie zbanowany.
3. Nie kupię UB bo bana nie powinienem dostać ponieważ jestem bez winy.
4. W przypadku braku rozwiązania tego wątku jak należy będę zmuszony powiadomić o całym zdarzeniu Head Adminów serwerowni droga mailowa gdzie złożę dokładną skargę na osobę która mnie zbanowała bez podstawie i bez dowodów z własnego widzi mi się 

Proszę o SOLIDNE i PROFESJONALNE podejście do sprawy

1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Dariax
Hmm... moim zdaniem najlepiej będzie jak poczekasz jakiś czas i ponowisz swoją prośbę o odbanowanie. Musisz stosować się do zasad panujących na serwerze i pewnie wiesz, że administracja ma zawsze rację, więc uwierz, że nie warto się kłócić;) Też zostałam niesłusznie potraktowana ale cierpliwie czekam, bo kłótniami i tak nic nie zmienię.
Stosuj się również do ostrzeżen administracji forum... lepiej na tym wyjdziesz.
Z góry przepraszam za wypowiadanie się w tym wątku.
Pozdrawiam
60second napisał 09.10.2017, 15:25:
Prosiłabym, abyś nie wypowiadała się w wątkach o odbanowanie. Przeczytaj również regulamin. Na razie otrzymujesz upomnienie, potem skończy się to warn'em. 

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2017, 15:25 przez 60second.)

Zareaguj
Odpowiedz
60second
Przenoszę do kosza na prośbę Administratora trybu. Przestań również pisać wątki o tej samej treści, nie znaczy nie, takim zachowaniem na pewno tylko utwierdzasz Administrację w przekonaniu, że nie należy Ci się UnBan.

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości