Szyja603 - Prośba o odbanowanie

Szyja603
1. Twój nick: Szyja603
2. Powód bana:Multi Konto
3. Czas bana:Na zawsze
4. Nick administratora banującego: ppapis
5. Wyjaśnienie:Tak mam multi konta (DWA) Moje konto czyli: Szyja603, oraz konto premium mojego brata Szyja602. Dopiero dzisiaj zaczął on grać na tym nicku. Ja gram od jakiegoś roku. Czy da się nas odbanować?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2017, 21:01 przez Szyja603.)

Zareaguj
.:Reklama:.

ppapis
Po pierwsze, dlaczego nie zgłosiłeś, że grasz z rodzeństwem w odpowiednim wątku?
Po drugie na Twoim ip są jeszcze konta: Kaes oraz vcxbgffv. Jak to wyjaśnisz?

Zareaguj
Szyja603
Aaa, Kaes to akurat konto które chyba raz czy dwa użyłem, nie pamiętam już po co, a vcxbgffv, to akurat nie wiem co to za konto :(,
Dobra unban kosztuje ok. 13 zł , ale tylko przez sms? Nie można przez paysefcarda? Bo teraz musiałbym znowu rejestrować kartę..
@edit
A jeżeli chodzi o zgłoszenie to:
-Zapomniałem na początku,
-a Kiedy już chciałem (tego samego dnia gdy mój brat zaczął grać) byliśmy już zablokowani,
@edit
Ok rozmawiałem z bratem i już wiem co z tym kontem vcx. (jak zrozumiałem) kiedyś był u niego kolega i on chciał zagrać w skyblocka, ale chciał mieć własne konto, i wymyślił taką nazwę, i grać przez jakiś czas... Dopiero teraz się dowiedziałem o tym koncie, więc nie zgłosiłem że ktoś na nim grał i już nie będzie...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017, 20:12 przez Szyja603.)

Zareaguj
ppapis
Zróbmy tak:
W tym wątku zgłosisz, żę grasz z bratem -> [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]
A jak już to zrobisz to odbanuje Ciebie i Twojego brata.

Zareaguj
Szyja603
Ok, już

Zareaguj
.:Reklama:.

ppapis
Odbanowani, zamykam.

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości