Aplikacja o rangę Support

Konradek
1.Nick:  _well_done_ 
2.Wiek:14
3.Imię: Konrad 
4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 4-5 godzin
5.Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: tak
6.Znajomość Komend: 
/tempmute nick czas - mutuje graczy na czas
/mute nick - zmutowanie permamentne
/cc - czyszczenie chatu
/tempban nick czas - banuje na czas
/ban - banuje permamentnie
/kick nick - wyrzuca gracza z serwera
/c on/off - wyłączenie / włączenie chatu
7.Poziom ortografii: zdarzy mi się czasami błąd ale bardzo rzadko 
8.Ogólny staż gry: Gram w minecraft około 5 lat
9.O mnie: Nazywam się Konrad ,pochodzę z Białej Podlaskiej. . Na co dzień gram. Zaś wieczorami mam wolny czas, zazwyczaj poświęcam go na grę minecraft. Tą grą zaraził mnie mój brat, ogólnie gram w nią już koło 5 lat, aczkolwiek gdzie zaczynałem to serwery padały, głownie z braku administracji, braku porządku. Lubię kreatywnie spędzać czas. Nigdy się nie nudzę, dzięki mojej wyobraźni. Jestem osobą, która lubi stawiać sobie na prawdę wysokie poprzeczki dzięki, którym mam to, co mam. Nigdy się nie poddaję, walczę do końca. Lubię poznawać coś czego nie zna nikt lub mniejszość. Do poznawania gier służę się źródłami sprawdzonymi. Bardzo szybko się uczę. Byłem już w Administracji bardzo dużo razy , a teraz już   wogóle . Ten serwer bardzo mi się spodobał i bardzo bym chciał być w Administracji i pomagać graczom i pilnować Creativa.
10.Twoja obecna ranga na serwerze:Gracz
11.Do jakiej rangi zmierzasz?:Nie wiem dokładnie chce być w administracji żeby pomagać i pilnować creativa
12.Od kiedy grasz w Minecrafta: Gram juz 5 lat
13.Czy pomagasz na serwerze?:Staram się jak moge
14.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: 5 godzin
15.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Bardzo lubię tryb Creative.Na innym serverze pojawiałem się tam codziennie, i tu także.W Minecraft'a gram od około 5/6 lat.To całkiem sporo.Od kiedy kolega polecił mi ten server od razu zacząłem na nim grać. Jestem ogarnięty.Mam nadzieję,że zostanę Supportem na trybie ,,Creative,,.
16.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:Tak
17.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?Tak

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2017, 18:07 przez Konradek.)

Zareaguj
.:Reklama:.

Embers
Przykro mi, ale rekrutacja jest aktualnie OFF. Może uda ci się następnym razem ;)

Pozdrawiam Embers

Zareaguj
Konradek
jak bedzie rekrutacja on to bierzcie pod uwage moje podanie

Zareaguj
Embers
Znaczy, będziesz musiał napisać nowe, bo to będzie zamknięte.

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości