Prośba o UnBana

Mruz
Nick na serwerze: Mruz
Serwer: SV + Gildie
Powód bana: Obraza Administracji
Czas bana: Permamentny
Krótkie uzasadnienie: Napisałem wiadomość na msg do kolegi obrażająca administratora Vakoss22 bo się zdenerwowałem ponieważ napisałem na /zglos gracza nuker
no i nikt się prawdopodobnie nie zainteresował ze ten gracz ma nukera ponieważ nie dostałem wiadomości na priv lub ogólną ze nie ma nukera 
Pozdrawiam Mruz !

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Olusia_
Przenoszę do odpowiedniego działu.

Zareaguj
Odpowiedz
Sosiem
Spamiłeś zgłoszeniem po pierwsze. Po drugie baitowanie administracji jest słabe. Po trzecie obraziłeś administracje. Po czwarte administracja zareagowała na zgłoszenie o nukerze ;).

Zareaguj
Odpowiedz
Mruz
Nie chce się kłócić ponieważ admin ma zawsze racje,jak baitowałem... administratora oraz mógł mi bynajmniej napisać na priv lub coś ze go sprawdził
Wraz napisałem ta wiadomość prywatną do kolegi nie na czecie ogólnym wiec jak bym np obraził administratora na fb i on by to wiedział to bym tez bana dostał choc nawet to by była wiadomość prywatna ?
Pozdrawiam Mruz !
@edit
Każdy zasługuje  na 2 szanse.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2017, 21:22 przez Mruz.)

Zareaguj
Odpowiedz
bobus
Myślę ze borsuk się powinien wypowiedzieć
Pozdrawiam ~bob67

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Sosiem
Za te baitowanie też należał Ci się ban, jednak jest on za obrazę administracji. Oczywiście decyzja o unbanie należy do osoby banujacej (Vakoss12).

Zareaguj
Odpowiedz
Mruz
Sosiem rozumiem za co ban ale czy nikt nie ma 2 szansy ? Np jak się kłócisz z najlepszą koleżanką obrażając się wzajemni ale po jakimś czasie wracacie choćby nic się nie stał.

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości