Aktualizacja stylu?

Adrian
Witajcie! Jako iż ten styl został zakupiony i jest on stylem premium, a została wypuszczona aktualizacja, trochę poprawione RWD, więc pytanie czy brać się za przerabianie tamtego szablonu. Oczywiście wszystkie przeróbki będę musiał wykonać samemu i od nowa jak na tym, co Wy na to? Myślę że jakbym przerabiał to 2 style, jasny i ciemny.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2017, 22:28 przez Adrian.)

1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

mati1x1
Aktualizacje na forum :D
A co do stylu. Moim zdaniem żeby został ciemny styl, na tak

Zareaguj
Odpowiedz
Adrian
Chodzi o update szablonów, dodanie tego samego co jest obecnie (lepiej bez błędów) no i dodanie nowości

Zareaguj
Odpowiedz
Pikacz
Oczywiscie ze tak! Bardzo dobry pomysl, update jest swietnym pomyslem.

Zareaguj
Odpowiedz
Cobble123
Moim zdaniem przydałby się update strony [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]. Jest mało aktualna.

Także w opisie administracji forum na wspomnianej stronie mogłyby być takie informacje jak np. czym się głównie zajmuje na forum itp.

Oczywiście sam pomysł na aktualizację stylu jest dobry.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2017, 22:46 przez Cobble123.)

Zareaguj
Odpowiedz

Adrian
Update będzie, ale zrobie to tak aby on był w szablonie globalnym i działał na każdym stylu, a nie tak jak teraz Qvinto

Zareaguj
Odpowiedz
Jelonekx
A co by się zmieniło po tej aktualizacji? :P

Zareaguj
Odpowiedz
Adrian
Myślę że bardziej dopasowany na telefonie będzie, może zmiana kolorów belek itd.
@edit
Mój pomysł to dodanie do profilu pół dodatkowych takich jak tutaj (kolor 

Jeśli ktoś by nie miał żadnego z tych pól to oczywiście by ich nie było tak jak tutaj

Na komputerze zmiany raczej nie będą odczuwalne, na telefonie powinno się wszystko dobrze układać

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017, 00:52 przez Adrian.)

Zareaguj
Odpowiedz
MrJuliusz
Jestem za!

Zareaguj
Odpowiedz

Cobble123
Zmiana z dodatkowymi polami na FB, YT i Steam też mi się podoba ;)

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości