PORADNIK [Poradnik]Jak poprawnie napisać podanie rekrutacyjne!

MrJuliusz
Witam, każdy z nas wie że administacja jest bardzo ważna i bez niej wszyscy robili by co chcieli. Każdy administrator(nie chodzi mi o opiekunów) musiał kiedyś przejść taką rekrutację. Sam wiem z autopsji że napisanie takiego internetowego CV nie należy do łatwych zadań.

W tym poradniku pokażę jak poprawnie napisać takie podanie i czego unikać.

*Wzor pochodzni z działu dayz!*

1.Wstęp
Podanie o range powiniśmy pisać językiem oficjalnym albo przynajmiej pół "profesionalnym". Podanie powino wyglądać miej więcej jak CV, więc też zasady powinny być takie same jak przy pisaniu curriculum vitae. Pierwsza zasada pisania podania jest UNIKAJ BARDZO DŁUGICH PODAŃ. Podania powinny być streszczeniem twoich umiejętności, doświadczenia i "ciebie", nikt nie chce czytać "jak ciocia iwona wpadła do szamba". Podanie powinno być adekwatne do ubieganej rangi i do serwera w którym chcemy terminować. Następna bardzo ważna zasada to ZNAJOMOŚĆ WZORU I WYMAGAŃ. Jeżeli nie znasz ich to na starcie jesteś skończony i nie masz co szukać w administacji, wszyscy czeladnicy(chodzi mi o administacje) danego trybu powinna znać wymagania i ogólne zwyczaje i zasady panujące na danym serwerze.

2. Wzór
Jak na wstępie wspomniałem wzór jest bardzo ważny, dlaczego? Jest to bardzo użyteczne narzędzie leżące w interesie obu stron. Administracja powinna się swobodnie i bez przeszkód dostać do informacji najwarzniejszych poprzez znalezienie podpunktu a nie czytaniu całego podania w celu znaleziania wieku albo nicku.

1.Nick: 
Nasz nick na serwerze
2.Wiek: 
Nasz realny wiek, powinniśmy znać minimalny wiek przed napisaniem podania
3.Imię: 
Twoje realne imię
4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 
Tu musimy napisać ile czasu możemy pełnić nasze obowiązki administatora
5.Będziesz często przebywał na ts3 serwera?:
Czy bedziesz przebywał na serwerowym teamspeaku - ts-pl.net. Zazwyczaj brak teamspeaka albo przecząca odpowiedz może się równać z nie przyjęciem podania.
6.Znajomość Komend: 
Najlepiej napisać swoje doświadczenie z komendami, jest to ważne poniważ administator musi znać komendy i wiedzieć jak ich używać
7.Poziom ortografii:
Najlepiej w skali od 1 do 10 na jakim poziomie jest twoja ortografia, jeżeli jest jakiś powód dlaczego twoja ortografia jest słąba to warto to napisać, w moim przypadku była i jest mieszkanie na obczyźnie.
8.Ogólny staż gry:
Od kiedy grasz na tym trybie bądź serwerowni
9.O mnie:
To jest część na której większość ludzi się wykłada. Jest to bardzo ważny punkt w naszym CV, tutaj administator oceniający chciałby przeczytać coś o tobie, kim jesteś, co lubisz, gdzie się uczyć, jakie są twoje hobby. Jeżeli chcesz zostać przyjętym ludzię muszą cie poznać i wiedzieć co sobą reprezentujesz. Po 100'ach podań administacja może zobaczyć wiele powtarzających się układów,słów albo kultowych zdań typu "Nadaje się do tej rangi jak mało kto" ablo "Jestem osobą pracowitą i zabawną". Tutaj jest sprawdzana twoja umiejętność sprzedania(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) własnej osoby innym ludzią i jeżeli nie napiszesz coś swojego pochądzącego od ciebie to nigdy nie zostaniesz dopuszczony do administacji, tutaj musisz się wykazać.
10.Twoja obecna ranga na serwerze:
Twoja obecna ranga na serwerze, np gracz,vip itd.
11.Do jakiej rangi zmierzasz?: 
Do jakiego półapu chcesz dojść w swojej karierze administratora minecraft na mc-pl.net
12.Od kiedy grasz w Minecrafta:
 To jest bardzo proste, od jakiego czasu grasz w minecraft np. 6 lat itd.
13.Czy pomagasz na serwerze?:
 Czy pomagasz na serwerze? Nie chodzi tu o pisaniu "ej ty dostaniesz bana jak xyz" albo "nie fooduj" chodzi mi o to czy jesteś wstanie i czy chętnie im pomgasz jeżeli czegoś nie wiedzą albo chcą się czegoś dowiedzieć 
14.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?:
Tutaj musisz wpisać ile czasu spędzasz na komputerze np na graniu.
15.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?:
 Ten punkt wiąże się z pytaniem numer 9. Dobra administacja widzła już setki "ciężko pracujących,ochoczysz i z masą czasu i energi graczy" . Tutaj musisz się wykazać i zadać sobie pytanie samemu sobie czy nadaje się do tego? Co umiem? I czy będe im przydatny. Jeżeli wpiszesz "bo chcę dostać range" to możesz przerwać pisanie bo możesz się spodziewać słowa "nie" pod twoim podaniem.
16.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:
17.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:
Ten punkt jest bardzo często jednym wielkim kłamstem, musisz zapoznać się z regulaminem forum i regulaminem serwera, jeżeli tego nie zrobisz to pamiętaj że kłamstwo ma krótkie nogi!

Mam nadzieje że ktoś doceni ten poradnik :)

Pozdrawiam
MrJuliusz :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017, 18:19 przez MrJuliusz.)

1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

MrJuliusz
refresh
Qvinto napisał 30.11.2017, 21:48:
Nie piszemy kolejnego posta jeden pod drugim, jak nie mineły 24h od napisania poprzedniego.  Z czasem użytkownicy forum powinni zauważyć twój wkład i skomentują, a nawet otrzymasz coinsy za poradnik.
Upominam, kolejnym razem może być już to warn.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2017, 21:48 przez Qvinto.)

Zareaguj
Odpowiedz
Jelonekx
Tak szczerze to nie rozumiem sensu tego poradnika. Chyba każdy człowiek potrafi czytać ze zrozumieniem.

Zareaguj
Odpowiedz
MrJuliusz
Jelonekx uwierz mi nie wiele osób, a po za tym napisałem dużo przydatnych porad

Zareaguj
Odpowiedz
D3joTT
W końcu ktoś coś takiego zrobił. Propsy dla Ciebie, MrJuliusz za poświęcony czas i chęci w napisanie tego poradnika. 3maj się! ;)

@edit Do kurki nędzy repkę i reakcję dam tylko, gdy opcja mi się odetnie, bo sobie chyba ze mnie w tym momencie forum żartuje. ;v

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.12.2017, 02:19 przez D3joTT.)

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

MrJuliusz
D3joTT

Bardzo dziekuje

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości