Update Ekonomii

Borsuczeg
Witajcie! Piszę tą o to "super" propozycję z powodu nowego "UPDATE".
Ten update jest beznadziejny, sprzedałem cały ekwipunek cobbla i zarobiłem 840$? W ustaw miałem tylko słowa: Co ku*..
Farma poleciała w górę... Fajnie szkoda że osoba, która to robiła nie uzgodniła nic z graczami.. Ten SkyBlock ma być chyba dla nas graczy a nie dla jednej osoby prawda?  Proszę o zmianę tej jakże wspaniałej "ekonomii" na starą, która odpowiadała każdemu. (Podpisuje od razu że jak będzie jak teraz ja kończę gre.. jak i chyba większość innych osób z tego co słyszałem)  Prośba.. Każda osoba, która przeczyta tą propozycję proszę o wypowiedz! Dziękuję pozdrawiam ;;)

1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

TaZ91
Moim zdaniem powinni zrobić takie jakby ankiety, przecież w końcu Polska to kraj demokratyczny :D

Zareaguj
Odpowiedz
staryziom
Ankiety git pomysł.
A co do twojej wypowiedzi, nie mam nic więcej do powiedzenia oprucz:
KIEDY WYMIANA BURSZTYNÓW!

Zareaguj
Odpowiedz
Aversen_
Po przeczytaniu oraz zapoznaniu się z treścią tego postu doszedłem do wniosku, iż jedyną słuszną odpowiedzią jest ,,XDDDD". Ten serwer z każdą kolejną aktualizacją przechodzi samego siebie, jestem za przywróceniem starej ekonomii.

1
Zareaguj
Odpowiedz
kamasek
Widze ze takowy watek na temat ekonomii jest wiec pozwolę sie wypowiedzieć. A wiec przechodząc do rzeczy, moim skromnym zdaniem zmienianie gotowej ekonomi w gui na większe/mniejsze ceny jest bezsensu totalnie, dlaczego? Juz pisze dlaczego tak uważam:
1. Wiecej pracy macie przy zmienianiu cen a potem ich przywróceniu
2. Gracz wbije zobaczy aaaa to sie teraz opłaca bo jest wysoka cena a potem mu nagle zniknie i dostanie nerwicy i wyjdzie
3. Wkoncu wam sie skończą rzeczy by zmieniać i będą sie powtarzać
4. Mieszacie użytkownika w głowach jaka farmę maja robic
Co bym zrobil zeby tak przestało wyglądać? Tez spieszę z odpowiedzią, a wiec:
1. Zrobil tablice na spawnie i poprostu dodał tabliczkę z cena ramkę co to za przedmiot jest, szybciej i wygodniej
2. Nie mieszalbym ciagle w tych plikach z gui sklepu bo w pewnych momentach po wpisaniu /shop rzeczy znikają i jest pusto tylko szkło.
3. Dodałbym te rzeczy których nie ma praktycznie w /shop bądź dodał cos co nigdy by nie bylo opłacalne
4. Pisał informacje jaka kolwiek co w sklepie bylo zmienione bo to takie " A zmienimy im to niech sie martwią" to ze jest napisane na spawn cos o ekonomii to nic nie mowi

Jak mi sie cos przypomni to dopisze bo jestem świeżo po pracy i mysle wyłącznie o łóżeczku

Zareaguj
Odpowiedz

TheMuciolaa
Zgadzam sie z kamasek. Takim sposobem tylko tracicie graczy, a wiem ze robienie nowej edycji spowodu ogromnego spadku grywalności nie jest rzecza latwa i przyjemna.

Zareaguj
Odpowiedz
Borsuczeg
Jestem za tym co napisał kamasek

Zareaguj
Odpowiedz
Pikacz
Wedlug mnie ekonomia jest troszke jeszcze do wyprostowania ale gdy juz zostanie ona ogarnieta czyli pewnie przy kolejnym updacie to lepiej zostawic a nie ja zmieniac co chwile i mieszac wszystkim w glowie. Bo faktycznie skonczy sie tak jak mowi kamasek.

Zareaguj
Odpowiedz
Borsuczeg
Pikacz Już ty nie dodawaj sobie :D [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2017, 20:09 przez Borsuczeg.)

Zareaguj
Odpowiedz

Pikacz
Borsuczeg?

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości