Update Ekonomii

DarMount
Zgadzam się z wypowiedzią Borsuczeg i kamasek

Gram na tej serwerowni po raz pierwszy na trybie sky block i twierdzę że ekonomia jest niedopracowana.
Straszne ceny w /shop. Moim zdaniem nie dopasowane całkowicie zadania /c do ekonomi. Aktualny Update praktycznie nic nie wniósł do rozgrywki tylko zrobił mętlik niektórym graczom. Wymiana bursztynów heh. Praktycznie nie opłacalna kilof 5/4/4 nie działa (chodzi mi o to że jak się kopie stone to nie wpada do eq cobel na który powinna działać fortuna).Zablokowanie lejów jest wg mnie nie rozsądne. Zamiast tego mogli dać limit a także płaciłoby się za postawienie. A zamiast tego nie ma wcale bo za łatwo by było.
Mnie to nie przeszkadza bo na starszych wersjach nie było ich i trzeba było sobie radzić, ale inni są już za wygodni i ich potrzebują by robić automatyczne farmy itp.
Następna sprawa która mnie śmieszy: Sprzedawanie Bruku jest bardziej opłacalne niż sprzedaż surowców. Naprawdę jak już daliście że jest cena 0 to mogliście ją już zostawić.

Wracając do tematów zmian zwłaszcza /shop. Jeżeli zamierzacie zmieniać ceny ciągle to proponuje zamiast tego przywrócić ceny tego cobla i farm do starej ,a zamiast tego dać na spawnie gdzieś tzw. Promocje tygodnia , gdzie można byłoby sprzedawać po wyższej cenie lub kupować po niższej.
Mam taką małą propozycję przed update dajcie ankietę z propozycjami które zbierzecie od graczy na temat tego co by chcieli by zostało zmienione a następnie gracze na forum zagłosują. Myślę iż ta opcja byłaby bardziej rozsądna niż danie czegoś co potem spowoduje spadek graczy.

Na koniec dodam parę zdań które powinniście zabrać do siebie: Serwer jest dla graczy nie tylko dla administracji. To my gracze spędzamy dużą ilość czasu by coś zdobyć zbudować osiągnąć. Niektórzy nie są takimi no lifami jak ja i nie siedzą na serwie z 6-8h. Tylko wchodzą pograć dla zabawy, ponieważ im sprawia to przyjemność. A wy staracie się jeszcze bardziej utrudniać rozgrywkę. Od czasu startu już jest zauważalny spadek graczy. Oczywiście to jest zrozumiałe że chcecie by grali na waszym trybie długi czas, ale to bd odnosiło przeciwne skutki tryb się znudzi, straci graczy ponieważ bd ich to męczyć że jest za ciężko. Update? Heh Takie rzeczy powinny wg mnie być przygotowane z wyprzedzeniem a potem ładnie pięknie wprowadzane, nie tak jak było z tymi bursztynami.

Mam nadzieję że coś się zmieni w trybie na lepsze. Czekam na dalszy ciąg wydarzeń i kolejne update. Mam tylko nadzieję że nie zepsują aktualnej rozgrywki tylko ją polepszą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2017, 01:47 przez DarMount.)

Zareaguj
Odpowiedz
FRunimek
Zgadzam sie z wypowiedzią ,,kamasek,,

Zareaguj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości