OGŁOSZENIE EVENT ZIMOWY!

Homu

Ludzie, psy, koty, kaczki, ufoludki, Steave, Alexy!
oraz inni
Na CaveBlocku został zorganizowany Event Zimowy (obejmujący od 3 grudnia, do 24 [niestety, leciutkie spóźnienie :/]). Został dodany Kalendarz Adwentowy, drop z kamienia oraz mobów, Boss Zimowy (na mapie eventowej) oraz Skóra Niedźwiedzia. Omówie każde z nich.

Aby się dostać na mapę eventową należy wpisać /warp zima. Przeteleportuje nas na ową mapę i będziemy musieli się kierować prosto (ponieważ event po lewej stronie jest zamknięty [nie wiemy aktualnie czy będzie on zrobiony]).

Kalendarz Adwentowy

Znacie pewnie Kalendarz Adwentowy, który polega na codziennym odbieraniu nagrody np. czekoladek (osobiście jem wszystkie od razu :C). Postanowiliśmy go przerobić na wersję minecraftową, chociaż nagrody leciutko się zmieniły. Co dzień możecie wziąć nagrodę z aktualnego dnia klikając na główkę z numerkiem, na który jest napisany owy dzień.

[Obrazek: GASrRqY.png]


Drop z kamienia

Został dodany drop Bombek z kamienia, które możecie wymieniać u NPC o nazwie ZIMA (znajduje się koło duużej, przystrojonej choinki ^^) na epickie przedmioty (np. kilofy 7/6/5 itd.). Drop dla poszczególnych rang:
Gracz/Girl: 0.01%
Hero/Elita/Tytan/Archeolog: 0.03%
Legenda/Ultimate/Kolekcjoner: 0.045%

Misie Polarne - Skóra niedźwiedzia

Na mapie respią się również misie polarne. Jak je zabijemy mamy 3.5% szans na drop Skóry Niedźwiedzia. Można ją wymieniać na Bombki u npc Skóra.

Boss

Co godzine na mapie spawni się boss (chyba, że wcześniej nie został zabity), który ma 1200 hp oraz nadaje różne efekty za atak. Osoby, które zadały przynajmniej 20 uderzeń (mieczem/kilofem/siekierą/łukiem) otrzymają nagrodę. 

1
1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.
Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości