PROJEKT Świąteczny film

_Bayer_04_PL_
Witam! Wpadłem niedawno na pomysł zrobienia świątecznego filmu na mój kanał na YT. Zostanie on nagrany w Minecrafcie, jednak nie będzie to zwykły filmik, typu gameplay, tylko normalny film, z fabułą, postaciami, itp. Właśnie, postaciami. Wprawdzie w domu mam więcej niż jeden komputer z Minecraftem, więc nagranie takiego filmiku nie sprawi mi żadnego problemu (nawet już część nagrałem). Jednak o ile obraz można zrobić samemu, z dźwiękiem już jest gorzej. Jak wiadomo każda postać musi mieć inny głos, a ja osobiście posiadam tylko jeden, dlatego mam prośbę do forumowiczów, żeby pomogli mi zrealizować mój projekt, nagrywając mi teksty, które mają być wypowiadane w filmie. Tutaj prezentuję rolę, które potrzebuję i wymagania co do głosu danej osoby:

Mikołaj - tym zostaję ja
Norbert - chłopak, bez mutacji
Kolejarz - chłopak, po mutacji
Elf - płeć dowolna, w przypadku chłopca bez mutacji

Jeżeli ktoś mógłby nagrać mi dialogi Norberta, Kolejarza, lub Elfa, proszę pisać to koniecznie pod wątkiem. Więcej informacji wyślę w pw do tego użytkownika. Czasu jest niewiele, bo filmik musi zostać wstawiony przed wigilią, ale myślę, że jest to w zasięgu nas, forumowiczów. Jeszcze raz zachęcam do pomocy mi w realizacji tego projektu poprzez podłożenie głosu pod którąś z postaci.

Pozdrawiam, Bayer.

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

_Bayer_04_PL_
Zgłasza się ktoś? Na prawdę, nagranie trochę słów nie jest ciężkie :)

Zareaguj
Odpowiedz
Jachu
Nikt się nie zgłosił i nie zgłosiXDDDDD
Każdy ma wy****ane na ten konkurs czy co to w ogóle jest......
Qvinto napisał 07.12.2017, 22:58:
Przeklinanie w postach, warn dla ciebie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2017, 22:58 przez Qvinto.)

1
Zareaguj
Odpowiedz
R4PiD_PL
Dobra to ja moge być tym skszatem ale zalezy ile placisz bo jestem w [cenzura // PowerSide] leniwy i tak sr za darmo to robic
PowerSide napisał 09.12.2017, 01:36:
No to nagrywaj, w nagrodę otrzymujesz upomnienie za stosowanie wulgaryzmów :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2017, 01:36 przez PowerSide.)

Zareaguj
Odpowiedz
R4PiD_PL
Czyli mam nagrac i za to jeszcze dostac upomnienie x D to niezle

Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości