hi im guse - Prośba o odbanowanie

gusiako123
1. Twój nick: hi im guse
2. Powód bana: Szkodzenie serwerowi, oraz jego Administarcji.
3. Czas bana: Perm
4. Nick administratora banującego: Prawdopodobnie Borsuczeg
5. Wyjaśnienie:
No to pora uruchomić parę spraw. Otóż mam spinę z Moderatorką Rusta "Josette" z którą Borsuczeg oczywiście rozmawia. Droga moderatorka rozesłała prywatne rozmowy z fb z moim udziałem próbując skłócić ze mną Admina Rusta "Cappy18". Poniekąd jej się udało lecz nie na długo, jak admin ogarnął że to wszystko kłamstwa, ale oczywiście Moderatorka nie przestała rozsyłać SSów prywatnych. Wysyłała je do moich znajomych, aby sądzili że jestem Fałszywy niektórzy w to nie uwierzyli, a nie którzy jak Ona łyknęli kłamstwa i sugerują mi, że jestem fałszywy. Dobra a co do bana jak szkodziłem serwerowi???!!!! Jego Administracji, każdy inny moderator, admin jak i sam właściciel Rusta mnie lubią. Czemu dostałem Bana za to, że szkodzę serwerowi skoro nie gram na nim z 2 tyg, bo pogrywam sobie w metinka gladorek 4eve.
Sprawy prywatne zostają prywatne, a nie zostają rozsyłane po TS za które dostaje bana. Moderatorka "Josette" pokazała jak warto jej ufać, parę osób z administracji rusta przestało jej ufać po tej sytuacji. Jeszcze mi ostatnio pisała na FB, że sprowadzę na siebie brud, i co tym brudem jest niesłuszny ban perm na ts??? Skoro to są sprawy prywatne to czemu dostaje za nie bana na ts. Rozumiem szanowny admin Borsuczeg musi chronić swoje koleżanki (stulejka jak nic) da perma za sprawy prywatne. Mogę dać przykład co było w tym sprawach np. 20 zł psc drogiego admina Cappiego i co to ma do Szkodzenia Serwerowi. Albo to, że miałem dostać supporta na Ruscie za wbicie mu golda. To były śmieszki z których się śmialiśmy razem z Cappym ona w to uwierzyła i zaczęła to rozsyłać ehhh szkoda gadać. Nie wiem jak to skomentować. I coś dla Borsuka jeśli lubisz tak dziewczyny z ts ( nie wiem którą już tak podrywasz ) lecz sytuacja się powtarza, to samo robiłeś jak miałem spine z Egalitarystyczną dawałeś mi kicka za nic. Stulejkę trzymaj poza TSem a nie nadużywasz rangi 

Dziękuje z mojej strony to wszystko mam nadzieje, że będzie dobrze i się ułoży ♥

hi im guse

Zareaguj
.:Reklama:.

Josette
Skąd możesz wiedzieć, w co wierzę? To co ja myślę na twój temat, to lepiej zostawię dla siebie. Screeny dostał wyżej wymieniony Cappy18, ponieważ jego sprawa dotyczy i skoro nie powiedziałeś mu wcześniej o swoich zamiarach, to miał prawo wiedzieć, co rozpisujesz na jego temat. Powiem Ci, że ściany mają uszy, a te głupoty, które o mnie rozpowiadasz idą dalej (świetnym przykładem jest właśnie ten post). Skoro mnie tak bardzo nie lubisz, to nikt nie każe Ci ze mną rozmawiać, ale plotkować na temat osoby, o której nic nie wiesz? Nie ładnie. Powiedz mi może, kto ma do mnie problem od początku? Szukasz dziury w całym. Po czym stwierdzasz, że nikt mi nie ufa? Może po tym, że każdemu mówisz kłamstwa na mój temat, a inni łykają to, pomimo tego, że nigdy wcześniej ze mną nie rozmawiali. Co do bana.. Przecież sam doskonale wiesz, gdzie i kiedy mnie obrażałeś, a to wszystko jest zapisane czarno na białym. Na koniec dodam, że nie próbowałam Ci w żaden sposób zaszkodzić, właśnie Tobie nie udało się zaszkodzić mnie, traktuję Cię jak każdego innego, zwykłego gracza. Pozdrawiam:)

Zareaguj
gusiako123
Czy obrażałem Cię na TS? xDDDD skoro nie wchodzę na niego od 3tyg?? dopiero wczoraj wszedłem na chwilkę:3. 
To co jest na FB zostaje na nim :P
@edit
I jeśli pokażesz mi jakiegoś screena z TS, jak Cię obrażam to wiedź że każdy umie zmieniać nicki. Przykład sama dobrze znasz bo byłaś na kanale z Borsukiem, jak zmieniał nick na damskie imię i pisał do mnie jako dziewczyna. XD
@edit
I jak bardzo mi nie uwierzysz, że nie wchodzę na ts odkąd była rekrutacja na Supporta Rusta, zapytaj ludzi gadających na SVIP-5 Melanżyk u Cappiego. Zawsze tam siedziałem. Jeśli chodzi o Fb to nie TS tam mogę pisać co chce do Ciebie(nawet wyzywać). Więc twoja odpowiedź nie miała sensu tym, że Cię obrażam. 
Dziękuje :3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2017, 23:16 przez gusiako123.)

Zareaguj
Josette
Po informacji na fb "zobacz wiadomości offline na TS" stwierdzam, że nick był w zupełności wiarygodny, a to co robi Borsuczeg to nie jest moja sprawa.

Zareaguj
gusiako123
Udowodnisz mi to, że tak napisałem na FB? xD każdy umie zmienić nick na TS i wysłać wiadomość offline. Póki nie dostane wiarygodnych dowodów. Mój ban nie ma sensu :3.
Bo ja nawet nie pamiętam, abym tak do Ciebie pisał i żebym coś Ci wysyłał na TS. Chce dowód w postaci SSa który potwierdza 100% moich czynów. 
Właśnie i masz mnie zablokowanego na FB to jak napisałem do Ciebie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2017, 23:27 przez gusiako123.)

Zareaguj
.:Reklama:.

Borsuczeg
Zmieniam ci bana na 2tyg. I nie mam zamiaru się na twój temat wypowiadać bo dla mnie jesteś mega fałszywą osobą i to nie ma sensu.  A bana skracam po konsultacji z paroma osobami doszedłem do wniosku czemu nie :) 

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2017, 00:24 przez Borsuczeg.)

2
Zareaguj
gusiako123
"bo dla mnie jesteś mega fałszywą osobą" Nawet ze mną nie gadałeś. Sądzisz tak bo twoja psiapsi Josette wysłała Ci SSa prywatnej rozmowy na którym była sprawdzana czy warto jej ufać i czy nie rozsyła rozmów prywatnych. Jeszcze mi wmawiacie, że wyzywałem kogoś na ts skoro nie wchodziłem odkąd była rekrutacja i grałem z Doctorem w metina więc xd. Dobra poczekam te 2 tyg.

Zareaguj
Borsuczeg
Jesteś fałszywy i koniec :) A i nie była sprawdzana tylko wyzaliles sie, ale niby stwierdziłes że sprawdzałaś. Lepsze bajki opowiadasz niz w niedzielę na Polsacie lecą. Zamykam bo się większa drama zrobi. A z banem tak jak pisałem. (sora za błędy, ale pisałem z fonana szybko)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2017, 09:58 przez Borsuczeg.)

Zareaguj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości