Ratusz

Mr_Riko
Witam :)
Tym razem chciałbym się wam pochwalić moim ratuszem w stylu modern. mam nadzieję, że budowla wam się spodoba ;)

Odpowiedz
kazvv
Całkiem ładny, jak dla mnie :F nawet z WE było troszku pracy. Nie lubię jakoś wielce tego stylu, nie wiem, chyba modern to jest, lecz takie 8/10.

Jedynie dla mnie ta wieża jest jakoś tak dziwnie za duża. [Chodzi mi o to >>KLIK<<]

Odpowiedz
Jelonekx
Bardzo fajna budowla. Mnie tylko razi trochę wielkość wieży przy reszcie. Wydaje się ona taka wklejona niepotrzebnie. Ale to tylko moje spostrzeżenie. :)

Odpowiedz
Adrian
Fajnie zbudowane, ale... Kwarc mi jakoś za tym nie przemawia :P Ładniej by wyglądało z hm.. Cegieł czy czegoś :P

Odpowiedz
BloCraSt
(23.03.2018, 23:18)Mr_Riko napisał(a):
Tym razem chciałbym się wam pochwalić moim ratuszem w stylu modern. mam nadzieję, że budowla wam się spodoba ;)

Mordo ty sam to budowałeś? Jeśli tak to czy byłbyś chętny pomóc mi w budowie nowego trybu?

Odpowiedz
TheJatka
Uważam, że twoja budowla jest bardzo dobrze skomponowana. Cieszę się, że na serwerowni mamy taksi utalentowane osoby i w tym gronie jesteś też ty.

Odpowiedz
Mr_Riko
(17.05.2018, 08:51)BloCraSt napisał(a):
(23.03.2018, 23:18)Mr_Riko napisał(a):

Mordo ty sam to budowałeś? Jeśli tak to czy byłbyś chętny pomóc mi w budowie nowego trybu?

oczywiście, że sam :) Jak coś zapraszam na ts, jestem praktycznie cały czasy - nick Soviet

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości