MCPL News #74 - Zapowiedź eventów na TS3

_Bayer_04_PL_

Siemano!

Witam wszystkich w 74. artykule MCPL News! W tym tygodniu niestety spektakularnych zmian nie doświadczyliśmy, jednak po serwerowni krążą pogłoski o nowym trybie, a na TS3 zostały zapowiedziane 2 eventy na najbliższy tydzień. Zachęcam więc do lektury.

Może coś nowego?

Nieoficjalnie wiadomo, że trwają prace nad nowym trybem Megadrop. Tryb ten byłby oparty na Survival'u, jednak z powiększonym dropem, a za jego tworzenie odpowiada jeremi45. Należy jednak pamiętać, że to tylko pogłoski, więc nie jest wiadome, czy tryb ten w ogóle pojawi się na serwerowni.

Zbliżają się eventy

W najbliższym tygodniu na TS3 odbędą się aż 2 eventy

Najpierw, 15.06 (piątek) o godzinie 18:30 odbędzie się event Idol, następnie 16.06 (sobota), w tym przypadku o 18:00 odbędzie się event 1 z X.

Wszystkim, chcącym wziąć udział w którymś z eventów życzymy powodzenia!

Karuzela transferowa

Hierarchia społeczna występuje dosłownie wszędzie. Przykładem może być na przykład szkoła. Tam największą władzę ma dyrektor, kolejni w rankingu są nauczyciele, a najniższą pozycję mają uczniowie. Hierarchia ta może oczywiście ulec zmianie, np. gdy dyrektor szkoły zostanie odwołany, na jego miejsce może zostać powołany któryś z nauczycieli. I obecni uczniowie za kilka lat mogą zostać nauczycielami i uczyć kolejnych uczniów. Przykłady zmian w hierarchii mogliśmy zaobserwować również w obecnym tygodniu na serwerowni. Co konkretnie?

Awansowali                                                                                                              Odeszli
Qvinto (awans na Junioradministratora MCOsada)              kazvv (został zdegradowany na Supporta Creative)
                                                                                                                      MysioPysio (nie jest już Supportem SkyBlock)
                                                                                                                                  TrenerKojak1991 (nie jest już Supportem SkyBlock)

Humor

Dlaczego ściany nie toczą ze sobą wojny?
Bo jest między nimi pokój.

I tym sposobem docieramy do końca artykułu.
Zachęcam również do lektury kolejnego, który pojawi się już za tydzień.

Pozdrawiamy
Redakcja MCPL News

MrJuliusz
Troche słabiej niż poprzednio ale i tak szanuje.

xx_niczus_xx
Świetny artykuł!

Toranktto
Artykuł ogólnie spoko, trochę krótki ale mało rzeczy się działo w tym tygodniu.

(10.06.2018, 22:00)_Bayer_04_PL napisał(a): Nieoficjalnie wiadomo, że trwają prace nad nowym trybem Megadrop. Tryb ten byłby oparty na Survival'u, jednak z powiększonym dropem, a za jego tworzenie odpowiada jeremi45.

xD

Homu
jeremi megadrop XDDD

Co do artykułu to ogółem taki sobie

Ryszardek321
To fajnie, że kazvv dostał degrada ponad tydzień temu a dopiero teraz jest to ogłoszone.

Nie no, mogłeś do mnie napisać to bym Ci powiedział co się działo na Creative, to tak na przyszłośc.

Artykuł spoczko ;P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2018, 21:49 przez Ryszardek321.)

Jelonekx
Dla Pana wyżej, bo używa słów których nie zna.

"Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.

W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem."

Chociaż i tak z tego nic nie zrozumie.
Super krótki artykuł, ale wciąż fajny. Pozdrawiam ciepło z rodziną. :)

maciorex
Drogi Ryszardzie. Że się tak wyrażę.

To fajnie, że o tym niedopatrzeniu (w Twoim mniemaniu) zechciałeś publicznie napisać. Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie w nasze szeregi redakcyjne, gdzie zostanie zlecone Ci napisać tego typu artykuł bazując jedynie na informacjach, jakie zdobędziesz i uzyskasz od innych graczy/administrację oraz to, co sam zaobserwujesz podczas swojego researchu.

Może wtedy szybko zrozumiesz, że nie zawsze możliwe jest zebranie absolutnie wszystkich informacji. Niekiedy to zadanie wręcz awykonalne. Wystarczy jedynie, że zmienisz ton z "ironicznego" (swoją drogą tak to jest, jak się używa słów i pojęć, których znaczenia się nie zna :D) na bardziej przyjazny. Wszystko do zrobienia :)

Ryszardek321
Drogi maciorex, co za problem napisać na przykład do mnie na ts3 czy też serwerze " Ej co w tym tygodniu działo się na Creative? " Dla mnie to żaden problem "pomóc" osobie piszącej mc-pl news w danym tygodniu. Gdy była nowa edycja Creative (a dokładniej artykuł o tym) marcinoPlayGames (wiem, duże litery w nicku źle napisane) napisał do mnie co jest nowego i jakoś nie miał z tym problemu.

Jeżeli przeszkadza wam to, iż napisałem " Ironia " bez żadnego problemu usunę to.

Pozdrawiam ;)

Jelonekx
Jak nie jesteś zadowolony z tego, że nie zostało opisane to co się działo na Creative to sam mogłeś ruszyć tyłek i podrzucić materiał któremuś z redaktorów. ^^

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości