[Jelonekx] - Skarga

MysioPysio
Nick oskarżyciela: MysioPysi0
Nick oskarżonego: Jelonekx
Powód: Dnia 11.06 otrzymałem moim zdaniem niesłusznego bana za „Wspomagacze” ban został mi nadany podczas kopania (praktycznie tylko to robię na serwerze) po wejściu na centrum pomocy nie otrzymałem żadnych informacji na ten temat, ponieważ zostałem odesłany do moderatora, który mnie zbanował zaś on nie chciał wejść na serwer teamspeak zostałem odesłany na forum, lecz tam też nie otrzymałem żadnych informacji (SS nr 1) 
Po chwili zdobyłem informacje na własną rękę i według Jelonka powodem bana było „Macro”, a raczej jak to napisał „chyba macro”, czyli sam nie był pewien, za co mi wlepia bana? (SS nr 2)
Na obecną chwilę to chyba na tyle nie jestem w stanie więcej powiedzieć, bo nie dostałem żadnych informacji na temat bana ze strony administracji mam nadzieję, że wypowie się on jak najszybciej pod tym tematem.
Dowód:SS pochodzą z konfy administracji.
SS nr 1 - https://imgur.com/a/BlljxsE
SS nr 2 - https://imgur.com/a/71GhbYW

Jelonekx
Nie mogłem wejść wtedy na TeamSpeaka, bo nie posiadałem słuchawek, które by mi to umożliwiłyby. W grze informowałem osoby, które były na tym centrum pomocy co mają przekazać: że unbana nie będzie, jeśli się z tym nie zgadzasz napisz prośbę o ub lub skargę na mnie, czyli otrzymałeś pomoc (o ile to zostało przekazane). Napisałem również, że jak już to będę na TeamSpeaku gdzieś koło 22 (i byłem nawet trochę wcześniej, bo był inny gracz ze sprawą do mnie) i Ciebie nie widziałem. Na forum napisałeś do mnie wiadomość prywatną za co masz dokładnie bana, a w tym samym czasie twój kolega z wyspy spamił na czacie żebym zobaczył forum i zaczął cokolwiek robić. Napisałem mu, żeby przekazał, że jak już to wątek z prośba o unbana lub skarga.

Zdobyłeś informacje (co zresztą też jest fajne), że zbanowałem za macro co w sumie nie jest 100% prawdą. Zbanowałem Cię za wspomagacz jakim był tinytask (pomyliła mi się nazwa ot co), który pomagał Ci w kopaniu. Byłeś przeze mnie sprawdziany aż 5 razy bodajże (przez inną osobę chyba też) i powtarzałeś ewidentnie sekwencje ruchu (prawo, lewo). Moja wiadomość "chyba" odnosi się do tego, że zacząłem Cię w tym momencie sprawdzać, a nie, że nie wiem za co zbanowałem. Przy każdym sprawdzaniu po chwili wracałeś do kopania i sytuacja się powtarzała. Aż w końcu tepnąłem Cię ostatni raz i twoje zachowanie wyglądało na to, że ponownie ustawiasz wspomagacz. Wtedy postanowiłem dokonać tego haniebnego czynu i Cię zbanować.

Warto też dodać, że lubisz na czacie chwalić się graczom pisząc "a co ty myślisz, jak zdobyłem 50 level" "myślisz, że ja ciągle tu siedzę?".

Pozdrawiam ciepło, nie mam nic więcej do dodania.
Kisses.

TrenerKojak1991
Nie zmienia to faktu ze twoje zachowanie i ironiczne podejscie po wystawieniu bana postawia wiele do życzenia . Ja proponuje więcej SS powstawiać niech doktor przeczyta jakie koleżeństwo leci w administracji , i najlepiej ze sagu nic z tym nie robi tylko jeszcze ciśnie jak ci się coś nie podoba xD Ale to temat na co inne ..
jak dla mnie jelonek twoja postawa ma wile do życzenia , jak dla mnie degrad bo nie wspomnac ile razy juz tak traktwoales gracza , i tlumaczyles sie sluchawkami . jestes w administracji i masz obowiazek wejsc na cp , nie mozes gadac pisz prote

MysioPysio
Okey nie miałeś słuchawek mogłeś podać powód czemu nie możesz wejść, ale to mniejsza o to na ts zostało mi powiedziane jedynie, że nie możesz wejść oraz że będziesz dostępny o 22 - chwilkę po 22 wszedłem na teamspeak sprawdzić, czy jesteś (przez spis administracji na kanale) byłeś offline.

Wiadomość na forum no tak chciałem poznać dokładny powód bana, czyli o jakiego programu używanie zostałem oskarżony odpowiedzi nie otrzymałem + nie spamował nikt ode mnie z wyspy tylko „pracownik” który zarabiał sobie na dropie którego nie chciało mi się zbierać nie prosiłem go o to w każdym bądź razie (wiadomości od ciebie nie przekazał).

Kolejna rzecz tinytask przyznać muszę, że go posiadam, lecz ostatnio był używany przeze mnie dokładnie 5 maja co będzie widoczne na SS na końcu
„Aż w końcu tepnąłem Cię ostatni raz i twoje zachowanie wyglądało na to, że ponownie ustawiasz wspomagacz."
Wyglądało na to, że ponownie ustawiam, czyli? Chodzi ci o to, że praktycznie zawszę zaczynam kopanie od prawej strony tak? Moja odpowiedz na to może cię lekko zdziwić otóż każdy ma jakieś przyzwyczajenia dajmy na to przykład z lola przez miesiąc masz „błysk” pod D nagle zmienisz go na „F” przez jakiś czas podświadomie będziesz klikać D
Małe podsumowanie otrzymałem bana, ponieważ chodziłem od prawej do lewej kopiąc co jakiś czas odchodziłem od stowniarek i zawsze zaczynałem od prawej strony zaczyna się to robić śmieszne.

Proszę a o to ss, kiedy ostatnio był odpalany u mnie TinyTask - https://imgur.com/a/YcU4lKV, Jeśli by cię to interesowało był on używany na jednym z prywatnych serwerów metin 2 :*

Jelonekx
"chodziłem od prawej do lewej" jest dosyć śmieszne, bo kilka razy jak cię tepnąłem to ruszałeś się od lewej do środka i z powrotem, nie przekraczając bloku na środku ani razu.
W sumie dalej nie będę tego komentować, bo swoje widziałem, a wybielić każdy się potrafi.

Pozdrawiam i życzę miłej gry gdy ban się skończy lub gdy sprawa zostanie rozwiązana inaczej przez wyższe władze.
Kisses.

kamasek
@TrenerKojak1991 po 1. Guzik cie to obchodzi jakie ja mam podejscie do adm i guzik obchodzi to inne osoby z poza adm co piszemy na konfie adm :) . 2. To ze ty i twoi "pracownicy" woleliscie kopac niz pomagac gracza a pozniej leciec w kulki i wielki problem do swiata bo sagus krzyczy i reszta jest zla a ja bogiem, to sory trafiles na zla osobe :) . 3. To jest skarga na jelonka gdzie masz guzik do gadki bo o Tobie nic nie jest wspomniane i glowna decyzje kto jest w adm a kogo nie ma mam JA SANDRA I DANIEL. Degradowac sobie mozesz kolegow na wyspie albo na libacji alkoholowej badz w szkole gdy zapomniales czesci slow.

@MysioPysio Co do Ciebie to juz jest kwestia dogadania odnosnie bana, nie mnie to oceniac nie bylem przy tej calej sytuacji nie wiem o czym pisaliscie nie wiem co bylo mowione nie obchodzi mnie to bo nie ja cie banowalem. Kto banowal ten ma zawsze najwieksza decyzje odnosnie ub, ja tylko dopowiadam jak jest totalnie sytuacja niewyjasniona i ktos nie wie na ile dac bana.

Nie pozdrawiam TrenerKojak bo jak zawsze musisz dac swoje 3 grosze gdy jest zbedne :) Sadze ze mysiopysio nie potrzebuje bandy adwokatow jest na tyle dorosly ze sobie poradzi ;>

MysioPysio
„Kilka razy jak cię tepnąłem to ruszałeś się od lewej do środka i z powrotem, nie przekraczając bloku na środku ani razu.” Wątpie, że tak było, ale „Swoje widziałeś” wiec co mogę zrobić.

Szczerze? Wielkim minusem jest brak sprawdzania, bo potem wynikają takie sytuację gdzie nie da się „wygrać” takiej sprawy, ponieważ przykładowy Jelon napisze "Swoje widziałem" I nie ma z tym, jak walczyć, bo obojętnie co „zbanowany” powie/przedstawi Jeleń napisz "Swoje widziałem"

Tyle na temat :)
Pozdrawiam serdecznie całą administrację (nie ciebie Jelonku oby cię myśliwi dopadli)

„- Z debilem nie ma co dyskutować, bo wpierw sprowadzi cię na swój poziom a później wygra doświadczeniem”

TrenerKojak1991
Ja tez nie pozdrawiam xD
Olusia_ napisał 13.06.2018, 09:45:
Twój post nie wnosi nic do tematu, także otrzymujesz  ode mnie upomnienie słowne. Następnym razem będzie warn.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2018, 09:45 przez Olusia_.)

kamasek
Zamykam to śmieszne coś gdyż wyjaśnione na mysiem na ts

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości