Mam dość...

NUHCSMIIH
Bardzo dobrze, ze czuc nienawisc. Nienawidze wszystkich ludzi. Wszyscy sa odpadkami i scierwami. Oczywiscie oprocz ciebie platku sniegu, inny niz wszystkie. Przyjechales, jak rycerz na swoim bialym koniu. O sprawiedliwy, honorowy panie. Jak sie cieszymy, ze cie mamy na caveblocku, gdzie nikt nie gra. Dziekujemy, ze jestes, najwyzszy sedzio. "Bronię każdego (nawet jeśli za kimś nie przepadam to wiele osób może potwierdzić) Jeżeli się zgadzam z tym co dana osoba pisze." Bronisz kazdego, jesli sie z nim zgadzasz, czyli jesli nawet ktos ma racje, a tobie sie to nie podoba i masz odmienne zdanie, to go nie bronisz. Pewnie, gdy ktos wbija cos wyjasnic na ts, a sie z ta osoba nie zgadzasz, to ta rozmowa konczy sie na slowach: "Admin ma zawsze racje.". Ohh, szlachetny panie.
Psst, gdzies mam warna za double posta, tak sie latwiej czyta i mozna zobaczyc, ze ktos odpisal.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2018, 23:44 przez NUHCSMIIH.)

Qvinto
A ja wątek zamykam, sytuacja wymyka się spod kontroli - Mozecie swoją konwersacje przenieść na pw.
A, i NUHCSMIIH - otrzymujesz warny za kolejny double post i obrazę, nawet jak masz gdzieś ostrzeżenia ;)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2018, 00:23 przez Qvinto.)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości