Rekrutacja na Supporta

kcino
1.nick: kcino
2.Ile czasu będę poświęcał na serwer: tak z 5-6 godzin
3.Ile czasu będę przebywał na serwerowym ts3?: na razie nie mam mikrofonu ale planuje kupić ale będę przebywał tak z 2-3 godziny.
4.Znajomość komend: Znam dużo komend np: /ban /banip /mute znam o wiele więcej ale nie chce mi się wypisywać tych komend.
5.Poziom ortografii: umie bardzo dużo z ortografii ale mam problem z niektórymi  wyrazami ale tak to umię.
6.Ogólny staż gry: gram już na serwerze od 1-2 lata a na cv 0,5-1 lat
7.O mnie. Cześć nazywam się Krzysiek interesuje się minecraftem już od 3-4 lat lubię programować, zaprogramowałem już 2 gry w notatniku bardzo fajne się gra ale nie są jeszcze dopracowane ale planuje stworzyć grę w unity 3D nie wiem czy się ale jestem dobrej myśli. moją pasją jest pomaganie innym a najbardziej pomagam mojej mamie i tacie. O grze minecraft dowiedziałem się od kolegi potem zacząłem oglądać minecrafta na youtube i pobrałem mój pierwszy launcher sky-land nie dało się tam grać na modach i pobrałem inny launcher i tak dalej i dalej, ale i tak lubię pobierać inne coraz lepsze launchery.
8.Moja obecna ranga na serwerze: gracz
10.Do jakiej rangi zmierzam?: zmierzam do supporta ale najpierw chciałem supervipa kupić.
11.Od kiedy gram w minecrafta?: gram już tak od 3-4 lat.
12:Czy pomagam na serwerze: pomagam jak wiem a jak nie wiem to nie pomagam proste.
13.Ile czsu spędzam przed komputerem: tak z 8-9 godzin
14.Dlaczego macie mnie wybrać: pomagam jak coś wiem, nie obrażam, słucham administracji, itp.
15.Czy zapoznałem się z Regulaminem Forum i sprawnie stosuję się do jego podpunktów?: TAK
16.Czy zapoznałem się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosuję się do jego podpunktów?: TAK

Ryszardek321
Jeśli chcesz być zrekrutowany zapraszam na TeamSpeak3: ts-pl.net , bo tam jest rekrutacja ON a nie na forum.

Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości