Napoli - Wlochy 1000 Po naszej erze

BezMemow

Napoli - Wlochy 1000 AD

Napoli, duze miasto w 1000 po naszej erze mialo architekture prosta, a raczej typowa architekture morza srodziemnego w tamtych czasach, ktos moglby sie przypiac ze uzywany czesto byl sandstone ale to tylko w miastach przy plazach lub wodzie, Napoli jest zamkiem lub fortem w przyszlosci we wloszech ktory nie jest tak blisko plazy jak mozna bylo by sobie wyobrazic poprzez granie w np. Europe universalis 4 czy inne gry strategiczne posiadajace mape europy jako grywalny kawalek mapy.

Moja idea dzialki byla prosta, improwizacja. Teren nie jest idealnie dopracowany na potrzeby realizmu Napoli, jak wiecie lub nie Napoli jest przy wielkich wloskich gorach i wzgorzach czego na dzialce nie ma, tak czy inaczej mozna podziwiac widoki. 

Polecane dla lepszego doswiadczenia mej dzialki: Shadery, Optifine

Wiecej zdjec: Zdjecia

Pozdrawiam, administracje serwera Creative, administracje forum, administracje MCPL i graczy.

LeniG0s
szanuje za 3 języczną tablice na dzialce

Jelonekx
Wow, jestem pod wrażeniem!
Naprawdę się napracowałeś. :)

moroli
No.. nie buduję w MC często, w budowlance też nie pracuję, ale podoba mi się Twoja działka - widać, że masz talent. :)
Na obecnej edycji creative'a nie grałem, ale z tego co widzę, to działkę masz ogromną - ja na tak dużym terenie, to mógłbym budować ojj... baaardzo długo..
BezMemow, pozwolisz, że zapytam ile Ty to budowałeś? o.O

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości