Nie mogę się zalogować pierwszy raz

Reszka12
Otóż, mam pewien problem. Ostatnio chciałam zacząć grać na tym serwerze, jednak mój nick był już zajęty, pomimo tego, iż posiadam minecraft premium. Nie mogę się zarejestrować. Zalogować też nie mogę, bowiem nie znam hasła.

Poniżej przesyłam screeny z ekranu logowania. Na pierwszy rzut oka niestety można pomyśleć, że nie znam własnego hasła albo że specjalnie wpisuję fałszywe.
https://zapodaj.net/3073cdf616537.png.html
https://zapodaj.net/1b34b881ec6db.png.html

Jelonekx
Po prostu ktoś o takim samym nicku założył konto na serwerowni na minecraft nom premium przez co nie możesz się zalogować ani zarejestrować. Serwer jest głównie dla graczy non premium, więc takie sytuacje mogą się zdarzyć. 

Proponuję dwa rozwiązania:
1) Udanie się na nasz serwerowy TeamSpeak (ts-pl.net), na centrum pomocy TeamSpeak, tam powiesz, że masz problem z rejestracją konta na lobby, zostaniesz przesunięty na kanał Ważne sprawy do ROOT gdzie poczekasz na właściciela. Kiedy się zjawi przedstawisz swoją sytuację i być może wtedy jeżeli ten gracz jest nieaktywny od dłuższego czasu to go odrejestrują i będziesz mógł spokojnie grać na naszym serwerze.

2) Prosty sposób - zmiana nicku na oryginalny, unikatowy. Wcześniej przed zmianą możesz sprawdzić czy taki nick jest na naszej sieci wchodząc poprzez minecraft non premium. 

Pozdrawiam. ^^

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2018, 21:36 przez Jelonekx.)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości