McRust powraca :)

szyro7
Już od jakiegoś czasu nie wiadomo nic o trybie. Dostaniemy jakieś nowe informacje? Ja bym już z chęcią pograł. :)

kozakzpollski
nie no naprawde kogo zatrudniacie na administracje (tutaj chodzi mi o Ryszardek321), którzy wyśmiewają innych graczy (wiem że tutaj tego nie powinienem pisać, ale po prostu nie rozumiem takiego zachowania)

Skillpvp321
Można wiedzieć co takiego udało wam się zrobić przez te 2 miesiące? :)
"Zostały tylko prace techniczne" - napisane w środku lutego.
Mamy juz końcówke kwietnia i nadal zero informacji.
Prawda jest taka że obijacie się, macie wywalone w ten tryb i prawdopodobnie nigdy nie powstanie (No bo heloł, jak można poprawiać przez 2 miesiące GOTOWE pluginy?)
Ale dobra, załóżmy że nie mam racji a prace lecą pełną parą.
Co z tego? [Wulgaryzm usunięty ~ Ryszardek321] po całości.
W mc gra juz coraz mniej osób, na forum zaglądają pojedyńcze osoby i juz prawie nikt nie pamięta o tym trybie.
Nawet jeśli rust wystartuje i okaże się dużo lepszym trybem, to i tak tydzień po starcie edycji będą grały pojedyńcze osoby.
Wystarczyło tylko zrobić wipe, ewentualnie zmienić styl budowania..
Zamiast tego zrobiliscie przerwe na rok i zapewne zmienicie 2-3 rzeczy w samej rozgrywce.
Ryszardek321 napisał 02.05.2019, 09:16:
Chyba troszkę Cię poniosło z tym wulgaryzmem. Otrzymujesz % za słownictwo.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2019, 09:23 przez Ryszardek321.)

2
GimmePL
Wreszcie jedna dobra osoba, która dobrze podsumowała to co odwala administracja.
Jak dla mnie 1+, a i dodatkowo dołączam się do pytania co z trybem. :)

kozakzpollski
(27.04.2019, 16:21)Skillpvp321 napisał(a): Można wiedzieć co takiego udało wam się zrobić przez te 2 miesiące? :)
"Zostały tylko prace techniczne" - napisane w środku lutego.
Mamy juz końcówke kwietnia i nadal zero informacji.
Prawda jest taka że obijacie się, macie wywalone w ten tryb i prawdopodobnie nigdy nie powstanie (No bo heloł, jak można poprawiać przez 2 miesiące GOTOWE pluginy?)
Ale dobra, załóżmy że nie mam racji a prace lecą pełną parą.
Co z tego? [Wulgaryzm usunięty ~ Ryszardek321] po całości.
W mc gra juz coraz mniej osób, na forum zaglądają pojedyńcze osoby i juz prawie nikt nie pamięta o tym trybie.
Nawet jeśli rust wystartuje i okaże się dużo lepszym trybem, to i tak tydzień po starcie edycji będą grały pojedyńcze osoby.
Wystarczyło tylko zrobić wipe, ewentualnie zmienić styl budowania..
Zamiast tego zrobiliscie przerwe na rok i zapewne zmienicie 2-3 rzeczy w samej rozgrywce.
 dodając, że tam pracują osoby, które wyśmiewają innych...
ja nie wiem, jak ogarnia się pluginy, ale to na pewno nie trwa aż 2 miesiące

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2019, 09:24 przez Ryszardek321.)

Homu
co w tym dziwnego? od zawsze tutejszy rust miał problem z wystartowaniem edycji..

Witeq52
Siemka, jestem nowy i mam kilka pytań i propozycji.
Pytania:
1. Jaki system budowania będzie w mcrust? Schematem czy pojedyńczymi blokami? Pewnie większość graczy wolała by budowanie blokami :)
2. Czy dodacie helikoptery, samochody, motory? Ułatwiało by to poruszanie się po mapie.
3. Czy będzie coś takiego jak wiertła, piece hutnicze, ropa? Bo jak ja pamiętam to kiedyś było takie coś i bardzo to by pomogło wydobycie surowców.
Oto wszystkie pytania.
Propozycje:
1. Dodanie wierteł, piecy hutniczych, kanistrów z paliwem, helikopterów, statków itp.
2. Nie będzie można budować w pod wodą.
3. Dodanie buttle proof, na polski to wyciskarka do naboi.
4. Jeszcze takie coś jak drzwi garażowe do helikoptera, samochodu.
Oto moje propozycje mam nadzieje że inni gracze to poprą, nie narzucam obowiązków, ale jeżeli by były te rzeczy co podałem to Rust na mc-pl by był popularniejszy :D

Pozdrawiam :-)

12Dawi1d2
McRust na każdej edycji otrzymuję duże wsparcie od graczy w postaci wielu zakupionych dodatków na serwer a i tak nie ma czasu kto się wziąć za ten tryb jak po prostu nie dajecie rady to albo zapłaćcie za jakiegoś technika który zrobi za was to bardzo szybko(no chyba że nie bo za mało dostaniecie $$$) albo po prostu znajdźcie współwłaściciela który zajmie się dobrze serwerem i dużo na tym zyska,gdyby ten tryb i inne były robione byłyby bez żadnych spóźnień i większych problemów to na pewno tryb jak i serwer znajdował się o wiele na lepszej pozycji.Gracze teraz szukają różnych serwerów żeby sobie pograć i miło spędzić czas McRust nie jedną osobę wciągnął by w swój świat i i klimatyczną grę...

4
SeriousSam
Czy administracja zdaje sobie sprawę , że im dłużej zwlekacie ze startem edycji tym więcej graczy o tym trybie poprostu zapomina ? .Nie chce  was popędzać ale obietnica ze duzo spraw jest zrobionych była juz chyba w lutym nie pamiętam dokładnie a jest obecnie maj mineły juz 4 miesiace a wy dalej stoicie w miejscu i zaprewne dodacie jakieś nowe 3-4 rzeczy do tego trybu już byście lepiej zrobili gdybyście bazowali na jakiejś minionej edycji bardziej byście ja dopracowali dodali nowe rzeczy zmienili mapke i edycja gotowa ludzie by z checią zagrali na takim serwie i nie był by w takim stanie jak jest teraz

1
kozakzpollski
2 rady dla aministracji:
-ogarnijcie więcej techników, aby edycja wystartowała szybciej (im dłużej będziecie to robić 1 technikiem, to gracze po prostu zapomną o tym niesamowitym trybie)
-wiem, że tego nie zrobicie ale zróbcie beta testy. Może być tak, że wy ,,poprawiacie'' problemy, których nie ma albo są naprawione.

przypomniała mi się jedna rzecz:
cytuję:
,,Na chwilę obecną większością prac technicznych zajmuje się GlobooX, a jak wiadomo ma on wiele na głowie.''
czemu on sam musi się zajmować pracami technicznymi?? Przecież ktoś z administracji (nie tylko MCRusta) może mu pomóc (chociaż nwm, czy inni mają na to czas ale na razie są majówki i macie dużo czasu (chyba))
drugi raz cytuję:
,,McRust na każdej edycji otrzymuję duże wsparcie od graczy w postaci wielu zakupionych dodatków na serwer a i tak nie ma czasu kto się wziąć za ten tryb jak po prostu nie dajecie rady to albo zapłaćcie za jakiegoś technika który zrobi za was to bardzo szybko''
Pomysł nie głupi ale jak mówił, pewnie kłopot jest z pieniędzmi.

P.S. ja tylko daje wskazówki które (może) przyszpieszą start McRusta

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.05.2019, 14:22 przez kozakzpollski.)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości