Zlecenie graficzne - Tauriana

Tauriana

Rodzaj grafiki: Sygnatura (dwie - zapłacę za dwie, nie chciałam pisać dwóch wątków na raz)
Link do tła lub temat pracy: Klik oraz Drugi Klik
Rozmiar pracy: Tą pierwszą prosiła bym, aby uciąć tak, aby nie było tego napisu "Dla Studenta". Tylko do tego napisu, dalej zostawić ^_^ A tą drugą można troszkę przyciąć na dole, ale tylko troszeczkę, i na górze tak samo (też tylko troszkę). 
Co ma znajdować się na grafice: Na obydwóch to samo, lecz troszkę inaczej napisane, rozpiszę to wszystko w "Dodatkowe Informację" :P
Kolorystyka pracy: Napiszę tu na dolę w "Dodatkowych Informacjach"
Dodatkowe informacje: Więc tak, zacznę może najpierw od drugiej Sygnatury (czarno białej). Na górze, od lewego boku do prawego boku, że tak powiem "nad głową", taki duży napis "TAURIANA" - tą samą czcionką co na mojej obecnej Sygnaturze. Kolor mojego nicku fajnie by było jakby był ten sam co na obecnej, czyli niebieski. Po bokach (tylko bo bokach, plis...) fajnie by było, jakbyście trochę rozmazali - nie za bardzo. Po lewej stronie (na lewym boku) prosiłabym o taki napis co na obecnej, czyli dwa rzędy cyfr z sercem (chodzi mi o te 260618, 180818 i serduszko), dziękowałabym żeby było napisane tak samo :) Kolor tych cyrf i serca hmm... Taki blady czerwień, chodzi mi o taki pastelowy trochę, ale niezbyt no nie wiem xD Jasny czerwony, że tak powiem. Po drugiej stronie (prawej) tym samym kolorem dwa napisy. Ten pierwszy to "Moderator Prison" a drugi pod spodem "Support Creative". Dlatego Moderator pierwszy, ponieważ że tak powiem... "Nad kolanem" jest więcej miejsca xD Jeśli chodzi o czcionkę, to można by było tak samo jak na obecnej mam te napisy Supportów. Mam nadzieję że wytłumaczyłam zrozumiale, i nie robię problemu... Jeśli chodzi o czcionkę tych cyfr, to również taka sama. Na koniec dodam, ze wszystkie napisy można tak samo podświetlić ^^
Dobra, teraz druga sygnatura. Będzie bardzo podobna. Tam gdzie jest ręka, to obok niej można dać mój nick (tak samo napisany jak w czarno-białej sygnaturze - niebieski itp.). Żeby wiecie, niby pokazuje go ręką xD Tym razem pierwszy będzie napis "Support Creative" - jak to nie będzie problem, fajnie by było jakby był na wysokości "łokcia" heh xD Można go zrobić tym razem PASTELOWYM czerwonym (powtórzę, nie jasnym a pastelowym). Tak samo "Moderator Prison" - tylko że on dobrze by było jakby był na wysokości hmm... No pod tą ręką, jakoś tak gdzie jest tam więcej miejsca xD Jeśli będziecie mieli czas, możecie przetestować jak będą wyglądały te napisy rang pastelowym zielonym. Tak jak w powyższej Sygnaturze, te same czcionki. Jakby gdzieś się tam dało, to pod tym Moderatorem na biało znów te cyfry, tylko tym razem nie jedna pod drugą a powiedzmy tak: 260618 *serce* 180818 heh... Również podświetlcie wszystko trochę! :)

Mam nadzieję że nie robię problemu pisząc dwie sygnatury. Jak napisałam na początku, zapłacę za dwie! :*
Zawszę proszę aby moją sygnaturę zrobił/a Qvinto (i znów Cię o to proszę, robisz serio super Sygnatury) ale tym razem poproszę również Hirviio. . Nie widziałam jeszcze Twoich prac dla mnie, chciałabym zobaczyć ^^

WAŻNY EDIT: Przeczytałam to jeszcze raz, i jednak w tej pierwszej opisanej sygnaturze (czarno białej) te dwa napisy rang zrobić nad kolanem, kiepsko będzie wyglądać jeden na samym dole ;v więc Dwa napisy nad kolanem, heh xD sry za edit 

~Tauriana
Qvinto napisał 03.09.2018, 20:51:
Jutro jak wróce o 16 ze szkoły i nie będę umierać - to zrobie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2018, 20:51 przez Qvinto.)

Tauriana
Może zrobię @refresh... ehh Qvinto

Qvinto
Po kilku dniach miałem chwilę żeby coś zrobić.

Na początku powiem, że nie miałem czasu na zrobienie zlecenia "od razu", bo wracając z Technikum o 16:30 musiałem pomóc w domu, a potem po prostu pokończyć zadania czy inne rzeczy Qvinto

Nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałem, zrobiłem w sumie wszystko co mogłem przez te 20 minut (?) (tyle miałem czasu wcześniej, akurat wróciłem i to wrzucam)i grafiki mogą wyglądać, no.. słabo. żadne Wow, naprawdę szkoła zabiera mi cały czas wolny i nawet nie mogę dalej robić grafik w gimpie czy photoshopie którego chciałem zacząć się uczyć, czy na pogranie w LoLa czy inną gierkę dla wyluzowania się Qvinto

https://imgur.com/a/2Y8nXIt

Jeżeli coś nie teges, poprawię już jak w piątek czy sobotę z rana, zobacze jak będzie ze szkołą.

Tauriana
Wow, sygnaturki są piękne  <3_<3 właśnie o to mi chodziło, zrobiłeś to ślicznie! Nawet lepiej niż sobie to wyobrażałam.
Więc dziękuje za wykonanie zlecenia, punkty reputacji zostaną nadane. Chciałabym wspomnieć, iż nadam 6 reputacji pod rząd (za Synatury x2). Wspominam o tym iż jak czytałam Regulamin, zauważyłam że pod rząd można dać maksymalnie 3 punkty reputacji... Więc ostrzegam że dam 6, płacąc :)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje! 
~Tauriana

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty i przeniesiony przez Qvinto

Zlecenie zostało wykonane, proszę o nadanie należnych punktów reputacji.

Wątek został przeniesiony do działu "Zlecenia wykonane"

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości