Wasze pomysły na Nową Edycję

marcinoPlayGames
Witajcie, tworzymy nową edycję MegaDrop.
Dlatego chcielibyśmy poznać też wasze propozycje na temat tego co zmienić, co dodać itp.

Zachęcam do składania propozycji! :D

Odpowiedz
xx_niczus_xx
Słuchajcie dopiero był start i nową edycje chcecie wystartować? Żałosne
Qvinto napisał 06.09.2018, 11:14:
Post nie wnosi nic do tematu, Upomninam. Następnym razem otrzymasz warna.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2018, 11:14 przez Qvinto.)

Odpowiedz
MrJuliusz
@"nike30" Ty chyba nie wiesz ile trwa edycja na serwerach typu "Easy-Hc" , żywotność takiego trybu to max 2 miesiące. Tryb był przejęty przez stworeq podczas gdy tryb był już na wykończeniu, poprzedni "Opiekun" pozostawił mase błędów których naprawa zajełaby więcej czasu niż stworzenie trybu od nowa.

Następnym razem zastanów się nad tym co piszesz, bo pierodły prawisz.

1
1
Odpowiedz

_Bayer_04_PL_
Wiem, że MrJuliusz ma w dużym stopniu rację, ale zgadzam się częściowo z @nike30.

Bez sensu jest robić nową edycję po miesiącu. Ja rozumiem, że na tym trybie nowe edycje powinny być częściej niż na innych, ale róbcie je np. co 3 miesiące, a nie co 1,5 miesiąca.

1
Odpowiedz
Ryszardek321
_Bayer_04_PL_ dobrze wiesz, że zrobienie trybu (w tym przypadku nowej edycji) trochę trwa i to, że zaczęliśmy robić nie oznacza, że skończymy za nie wiem...tydzień.

Na serwerze jest jeszcze trochę do roboty, i w między czasie czekamy na wasze propozycje.

Opiekun " fangerpl " pododawał prawie wszystko z internetu.. i stworek1910 nie jest w stanie przez to usunąć czy też zmienić niektórych pluginów.. dlatego będzie nowa edycja gdzie stworek1910 "zapanuje" nad wszystkimi plikami bo będzie wiedział co gdzie jest i do czego służy.

Pozdrawiam ;)

1
Odpowiedz

Hirviio.
Ryszardek chyba wystarczająco wyjaśnił sytuację, a więc proszę aby kolejne posty dotyczyły (zawierały) propozycje na nową edycję i nie było tu zbędnej dyskusji na temat czasu wykonywania nowej edycji, dzięki.

Odpowiedz
Ryszardek321
@ref

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości