Ryszardek321 - Skarga

Jelonekx
Nick oskarżyciela: Jelonekx
Nick oskarżonego: Ryszardek321
Powód: Nieznajomość regulaminu trybu, błędne rozpatrzenie skargi
Dowód: http://minecraftpolska.net/forum/showthr...?tid=16961

Gracz na którego została napisana skarga, użył sformułowania "zapraszam na..." co już potwierdza to, że jest reklama. Przejrzałem kanał osoby, która została zareklamowana i nie było nic tam związanego z serwerownią mc-pl.net - a reklamowała inne rzeczy. Jeżeli to nie jest reklama to zmieńcie punkt w regulaminie, a jeżeli jest to zróbcie test na wiedzę o trybie i czego nie wolno, bo coś chyba poszło nie tak.

1
Ryszardek321
Szczerze to jedno wielkie X kurna D.

Jeżeli tak bardzo chcesz trzymać się regulaminu to proszę bardzo. Upomnę gracza gdy będzie na serwerze :)

Proszę Cię Jelonekx bądzmy ludźmi.. .-.

Jelonekx
Jedno wielkie X spacja D mam ochotę napisać pod każdym twoim żenującym postem, ale nie na temat tego skarga. 

Bądźmy ludźmi. Przecież regulamin pełni rolę dekoru na spawnie, a administracja nie ma w swoich obowiązkach karania graczy za niestosowanie się do regulaminu.

1
xx_niczus_xx
Za zdaniem Jelonekx
Ryszard żenujące jest twoje zachowanie,
Nie masz podejścia do innych.
Będe chciał przeklnąć to zrobie to
Qvinto napisał 09.09.2018, 14:48:
Twój post nie wnosi nic nowego do tematu, napisałeś praktycznie to samo co Jelonek. Otrzymujesz warna za OFF-Topic.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2018, 14:48 przez Qvinto.)

Funciaq
Dziękuję za zgłoszenie, osobnik o nicku Ryszardek321 zostanie permanentnie usunięty ze stanowiska JuniorAdmina na naszym trybie. XDD

A tak na serio, to nie wiem czy mam się śmiac, czy płakać. Rozumiem że administracja ma dbać o porządek, ale nie popadajmy w paranoje XD Osoba która reklamuje live na youtube a reklamująca bezpośrednio ip serwera/kanału to są dwie różne rzeczy. A jeżeli osoba podaje nazwę kanału z podpisem "wbijajcie na live" to po co ma być banowana permanentnie? Uszkodziło to jakoś serwerownie? Nie sądzę.
Jeżeli osoba dałaby bezpośrednio linka do live'a to pewnie administracja zareagowałaby inaczej.

Rozumiem że fajnie jest nabijać wątki na forum, ale od tego masz dział caveblock'a. Zajmij się własnym trybem a nie szukasz haka na inne. :)
Pozdrawiam, skargę odrzucam (czekam na skargę za "błędne rozpatrzenie skargi"). :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2018, 19:19 przez Funciaq.)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości