MCPL News #87

Jelonekx
♔ Witam ponownie! ♔

Cieszę się, że mogę Was znowu ugościć w najnowszym wydaniu newsów, tylko tym razem w 87. odsłonie. Rok szkolny się zaczął, więc na serwerowni za dużo się w tym tygodniu nie działo, ale pojawiły się smaczki, którymi warto się z wami podzielić!
♔ GothicMc II ♔

5. września opiekun GothicMc MrJuliusz ogłosił oficjalnie powstawanie nowej edycji, tylko tym razem gracze będą mieli dostęp do całej wyspy Khornis. Znaleźć będziemy mogli tam m.in. unikalne umiejętności i statystyki, grwalne frakcje, runy, więcej questów, różnorakie systemy i wiele więcej.

Więcej informacji na temat nowości jakie będą na nowej edycji, znajdziecie w tym wątku. Jeżeli macie jakieś pomysły i chcielibyście żeby zostały one zrealizowane, napiszcie je w wątku, który został podany przed chwilą.

♔ MegaDrop ♔

3. września administrator MegaDrop marcinoPlayGames zapowiedział pracę nad nową edycją. Jeszcze nie wiadomo co dokładnie na niej się pojawi, więc jeżeli chcecie się przyczynić do jej powstania to napiszcie swoją propozycję w tym wątku.

Ze strony redakcji, pozostaje życzyć tylko powodzenia administracji w pracy nad nową edycją. ^^

♔ Prison ♔

W tym tygodniu odbyły się beta testy nowej edycji Prison, a zaraz po nich został zapowiedziany start trybu. Już 10. września, o godzinie 17:00, będziemy mogli zobaczyć co ciekawego i nowego stworzyła dla nas administracja, bo takich rzeczy jest naprawdę sporo i są to m.in. kopalnie!

Miejmy nadzieje, że nowa edycja okaże się świetna i przyciągnie do siebie wielu graczy!

♔ Survival już wkrótce! ♔

W tym tygodniu odbyły się również beta testy nowej edycji Survival. Za dużo wam na jej temat nie mogę zdradzić, więc pozostawiam was tylko z urywkiem spawnu.

Jednakże, śmiało mogę stwierdzić, że fani tego trybu będą najprawdopodobniej zadowoleni!
♔ Idol ♔

1. września, o godzinie 17:45, odbyła się kolejna edycja Idola. Na podium znalazła się trójka uczestników: @Magda1, @"F-16 Taehyung" oraz xxFearless.

Wszystkim zwycięzcom jak i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia następnym razem!
♔ Przetasowanie wśród członków administracji ♔

Tak jak zawsze, tutaj i też, pojawi się tutaj informacje na temat zmian w administracjach jakie miały w tym tygodniu.

Pika_Girl nie jest już supportem Skyblock
ehaska nie jest już administratorem Prison
TrupHere wrócił na rangę moderatora Skyblock
Tauriana awansowała na moderatora Prison
MusicMaSkrypty awansował na junior administratora Prison
Sosiem awansował na moderatora MegaDrop
♔ Nowe reakcje! ♔

Na nasze forum zawitały dwie nowe reakcje pod czyimś postem - Kappa i Wrr.

[Obrazek: kappa.png]

Sami oceńcie czy Wam się podobają i czy będziecie z nich korzystać.

♔ Redakcja na zielono ♔

Jako, że redaktorzy to nieliczna grupa, która zajmuje się publikowaniem najnowszych wiadomości z naszej serwerowni, technik Hertol postanowił dodać zielone podświetlenie postów dla członków redakcji.

♔ Czy chcecie aby w newsach co jakiś czas odbywały się konkursy na coinsy? ♔
Oddaj swój głos reakcją!

[Obrazek: kappa.png]

Tak                  Nie         
Dziękuje za pomoc w realizacji artykułu Olusia_.
Dziękuje za poświęcony czas by przeczytać artykuł!
Pozdrawiam, Jelonekx.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2018, 20:30 przez Jelonekx.)

11
4
Odpowiedz

Hertol
Kolorki postów też dostał Technik forum, właściciel oraz bot bo te rangi nie miały podświetlanych postów.
Artykuł może być :tak:

Odpowiedz
Jelonekx
Oj, wydawało mi się Hertol, że mieli oni wcześniej. Tak czy siak dzięki za informację, bo nie zauważyłem tego kompletnie. ^^

Odpowiedz
caragua
Music z całą pewnością nie dostał awansu w tym tygodniu, ale chyba jego awans nie był w newsach wtedy, kiedy go dostał, wiec to chyba mała różnica.
Artykuł jak zawsze, treściwy. Czekam na kolejny ^&

Odpowiedz
Jelonekx
caragua, wydawało mi się, że dostał awans tydzień temu w niedzielę, a newsy na forum już wtedy były napisane. :P

Odpowiedz
caragua
Dam sobie rękę uciąć, że miał Juniora już 6.08 ^^

Odpowiedz
Jelonekx
caragua, to nie mam pojęcia jak to wyszło. Ja go zauważyłem w składzie tydzień temu dopiero na juniorze, ale nawet jeżeli był już wcześniej to i tak warto o tym napisać, bo nie było o tym informacji we wcześniejszych newsach. Tak czy siak dziękuje za czujne oko. :P

Dziękuje wszystkim, którzy oddali głos! Jeżeli macie jakieś pomysły na pierwszy taki konkursik to napiszcie. :D

Odpowiedz
PowerSide
Rok 2049 - na MCPL wciąż nie ma serwera survival+frakcje

1
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości