Podanie odrzucone Podanie o supporta na prision.

Lau_Ra
1. Nick:Lau_Ra
2. Imię: Laura
3. Staż na serwerowni i trybie:Jestem na serwerze prision codziennie i rzadko się zdarza że mnie tam nie ma.
4. Ile czasu możesz poświęcić na serwer?:mogę być na serwerze od każdego popołudnia do wieczora.
5. Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: Jeżeli jest to wymagane oczywiście, że będę tam przebywać.
6. Znajomość Komend na naszym trybie(1-10):  Znam prawie wszystkie komendy typu /warp /spawn /sms /ah /sklep /pomoc /msg /helpop /blad i wiele innych.
7. Poziom ortografii(1-10): 9.5
8. Umiejętności (nieobowiązkowe): Nie znam żadnych WorldEditów itp.
9. Twój obecny sektor na trybie:G
10. Czy pomagasz na serwerze graczom?: Tak, i staram się to robić cały czas
11. Czy pomagasz na serwerze administracji? Na razie nie zauwarzylam na prision ani jednego błędu ale jakbym go zauwarzyla to bym go zgłosiła. Staram się ogarniać chat 1 raz przeklnełam na serwerze ponieważ TPG19 zaczął mnie wyzywać. Aha i gram na prision 2 edycje :)
13. Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Tak 
14. Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:Tak

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2018, 18:25 przez caragua.)

FulmiKill
Pierwszy raz słyszę o serwerze PRISION, jak już to Prison. Raczej Cię nie kojarzę z trybu.
Jestem na nie ;v

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez caragua
Powód: Podanie odrzucone. Twoje zachowanie na chacie nie jest zachowaniem Supporta. Zgłoś się za dwa tygodnie, jeżeli będziesz się starać a rekrutacja nadal będzie otwarta.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości