PRZYJĘTE Podanie na Supporta

Isshin
1. Nick:

Isshin

2. Imię: 

Jakub

3. Staż na serwerowni i trybie:

Ogólnie na serwerowni to ok 2.5 roku na serwerze grałem na poprzedniej edycji i jeszcze poprzedniej.

4. Ile czasu możesz poświęcić na serwer?:

Ok. 2h dziennie ewentualnie trochę dłużej.

5. Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: 

Ogólnie na ts3 jestem cały czas w weekendy a w tygodniu po ok 5-8h dziennie

6. Znajomość Komend na naszym trybie(1-10): 

Z czystym sumieniem powiem że 9/10

7. Poziom ortografii(1-10): 

Ok. 6-7/10

8. Umiejętności (nieobowiązkowe):

Umiem pracować w grupie, bo to chyba jedna z podstawowych umiejętności potrzebnych w administracji.
Znam w dobrym stopniu World Guarda, World Edita, Essentials, Pex, Nte, i mógłbym tak wypisywać w nieskończoność, posiadam umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy, także żaden plugin nie stanowi dla mnie dużego problemu.

9. Twój obecny sektor na trybie:

sektor z ogromnym bólem serca niestety tylko "F", przez mój słaby internet nie mogłem ostatnio grać ale to się zmieni.

10. Czy pomagasz na serwerze graczom?: 

Czasami udzielam im pomocy, jeżeli znam odpowiedzi na dręczące ich pytania.

11. Czy pomagasz na serwerze administracji?(zgłaszanie bugów, ogarnianie chatu itp.): 

Chętnie pomagam dla administracji Prisona przy ogarnianiu pluginów ect.

12. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?(minimum 7 zdań): 

Byłoby mi miło uczestniczyć w życiu codziennym tak fajnej administracji i móc wam pomagać.
Ogólnie jestem osobą która zawsze poddaje się ostatnia i nie ma czegoś takiego jak coś niemożliwego do zrobienia.
Zawsze staram się pomagać i doradzać innym jeżeli pytają się mnie o pomoc.
Jestem raczej osobą, która lubi prace w grupie i chętnie w niej uczestniczy.
A tak poza tym wszystkim żeby nie wyjść na sztywniaka to lubię chińskie jedzenie takie pożywienie studenta.
Kocham sport i sztuki walki szczególnie kick-boxing jestem, też fanem kolarstwa.
Nie jestem nikim specjalnym jestem raczej tylko człowiekiem, który stara się rozwijać swoje pasje i dążyć do spełnienia marzeń.
PS caragua  nie męcz mnie za dużo #justkidding :D

13. Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: 

Tak,Oczywiście.

14. Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?:

Tak,Oczywiście.

Post Scriptum:
Dawno nie pisałem, żadnego podania, także proszę o wyrozumiałość.
W napisaniu tego podania wspierała mnie moja dziewczyna Pika_Girl . Dziękuje i wybaczcie za niski poziom mojej wypowiedzi!

Kłaniam się nisko i żegnam
~Isshin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2018, 18:00 przez caragua.)

1
1
FulmiKill
Jestem na Tak, argumentów raczej pisać nie trzeba.

caragua
Podanie zaakceptowane. Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną dnia 16.09 o godzinie 13:00.
Pozdrawiam, Cara.

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez caragua
Powód: Witamy w administracji!

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości