Skarga na admina

Brzozq
Szwagier zamilcz, wypowiadasz sie na temat w którym nie jestes zamieszany - nie dotyczy cię on. Powtórzę to jeszcze raz bo widzę, że niektórzy czegoś nie rozumieją. Ten temat jest przeznaczony o Borskuczu, który wyzywa graczy i są dowody. Prowokacją to tez nie jest bo chciałem tylko odzyskać itemy nadal nie wiem dlaczego to uznawacie za trole, wszystko co chciałem to przedstawiłem.

Temat jest o borsuczku, więc dlaczego piszecie ciągle coś o mnie? Borsuczek zrobił źle. Ten temat nie jest o mnie tylko o nim, chcecie podyskutować o mojej osobie to zróbcie kolejny temat. Zamiast bronić się i swoją osobe dobrymi argumentami to lepiej zaatakować mnie i nasyłać inne osoby zasłaniająć sie nimi, tak Borsug? to jest żałosne.

Dodając kolejną jeśli chodzi o Broskuczka. Wszedłem na ts, aby poprosić roota, czy mógłby sprawdzić ten temat. Tak wyglądało to z mojej perspektywy :
<20:23:53> *** Rozmawiasz teraz na kanale: "╔-● Pomoc ogólna"
<20:26:03> "Borsuczeg": Jeżeli będą mieli chwile odpiszą. Chyba że napiszesz na nich skargę że nie spełniają swojej roli i się na roota nie nadają
<20:26:14> "Borsuczeg": Nie żebym cię podpuszczał ale nie napiszesz tego
<20:26:32> "Brzozq": zamilcz
<20:26:44> "Borsuczeg": bo co mi zrobisz? Skarge napiszesz?
<20:26:45> "Borsuczeg": pisz
<20:27:02> "Borsuczeg": Nie z takimi dzieciakami miałem już doczynienia.. dziennie jest takich sporo

Wszedłem na kanał i odrazu pan Borsuczek zaczął mnie prowokować i rozpisywać się jaki to ja dzieciak jestem itp. I wiecie co? dostałem bana za prowokacje administratora? Przecież to on zaczyna dyskusje nie na temat. Chciałem pogadać z rootem o jego zachowaniu a ten odrazu mi wjeźdza z tematem tej skargi i jaki to ja jestem w ogóle nie pytając sie go o to. I KTO KOGO PROWOKUJE ZACZYNAJĄĆ ZMIENIAĆ TEMAT I PISZĄĆ ODRAZU, ŻE JESTEM DZIEKCIEM?
Wszedłem na cp a ten odrazu zaczął o tym mi pisać.. rly? i to ja mam mieć bana za prowokacje na 7 dni kiedy to on zaczął ten temat? ja jedyne co napisałem to zamilcz a ten nadal swoje?

Borsuczeg
Proszę wklei całą rozmowę a nie jej kawałek :) Otrzymałeś bana od moderatora widocznie także i on uznał go za słusznego. Gdy wbijasz na cp każdy z Administracji ma prawo ci pomóc a to już twój problem że nie masz karty dzwiękowej mikrofonu nic kompletnie w komputerze związanego do rozmowy i odsłuchu. Dziwne że klawiatura jeszcze ci działa.. Root też człowiek i z pewnością znajdą chwile na przeczytanie twojej wspaniałej skargi. A wycinek rozmowy z góry jest napisany w sposób Moderator czytał o jaką pomoc oczekujesz to ci odpowiedziałem. A nie wbijasz na ts3 cp bo root nie przeczytał skargi koniec świata ci powiem..

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2018, 20:45 przez Borsuczeg.)

Brzozq
Dalsza rozmowa jest praktycznie o tym jak mnie prowokujesz dalej, już sam początek o tym mówi i pokazuje ładnie. Tak nie mam dlatego pisałem i mi tego nie zabronisz. W ogóle zaczynasz prowdzić dyskusje bez sensu, chce zapytać się roota kiedy na to odpowie, a ty zaczynasz mnie prokować i wszystko jest w logach jak widac. Odrazu wbijam a ty zaczynasz swoje.. Sam daj reszte logów skoro ci tak zależy, ja nie mam nic do ukrycia. Nigdzie cie nie sprowokowałem w tej rozmowie - napisałem max z 4 słowa w tym te moje '' zamilcz'', ale pan Borsuczek oczywiście musiał mnie wypunktować jakim to ja jestem dzieciakiem bo chce porozmawiać z rootem o twoim zachowaniu, prawda?

Borsuczeg
Czekaj na wypowiedz roota. A tak z ciekawości jakbym zrobił nową edycje po to żebyś miał ochronę początkową lub usune cie z logów serwera po to żebys miał ochronę dasz mi spokój żebym mógł w nocy normalnie bezstresowo spać???

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2018, 21:02 przez Borsuczeg.)

Szwagruu
Brzozq powiem ci tylko tyle
Weź Pajacu skończ i jedź do Koszalina. Youtubery może będą teraz szukali Pajaca z Koszalina zamiast Klauna to tam znajdziesz trochę sławy.

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Hertol
Powód: Zamykam wątek. Syf się robi. DoctoRHeaL bądź GlobooX się wypowiedzą.

DoctoRHeaL
Brzozq każdy jest człowiekiem i ma swoją cierpliwość. Jeżeli nie umiesz normalnie i kulturalnie wytłumaczyć problemu adminowi, tylko go nękasz i spamujesz to nie oczekuj, że będzie chciał Ci pomóc. Każdy jest człowiekiem, może miał gorszy dzień, może nie. Skarga jest wie, że źle zrobił. Ma nauczkę na przyszłość, jak i Ty masz nauczkę żeby odnosić sie do innych z szacunkiem w szczególności jeśli oczekujesz od nich pomocy...

/Wytłumaczone & Close

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości