Pytanie do Administracji GothicMC

MrXeriXo
Na wstępie chciałem pozdrowić wszystkich czytających to, gdyż jest to naturalnie kulturalne. Zwracam się tak oto z zapytaniem do drogiej Administracji mojego ulubionego trybu na MC-PL.NET z zapytaniem- Nie przesiaduję na Discordzie serwera, więc nie jestem stale na bieżąco, ale większość informacji o tym co dzieje się z GothiciemMC uzyskuję od graczy na Creative'ie za co bardzo dziękuję, ale wracając do pytania, a w zasadzie do pytań, które brzmią tak: Po pierwsze: 1) Co dzieje się z serwerem, dlaczego nie da się na niego wejść, a po próbie wejścia wyskakuje jakiś komunikat na chacie... Podejrzewam, że trwa pewnie jakaś przerwa techniczna, ale dla pewności chciałbym to wiedzieć. Po drugie: 2) Czy na serwer zostają wprowadzone jakieś nowe pluginy lub skrypty, a może po prostu jest wprowadzana nowa edycja, o której mi nie wiadomo... Tak to tylko dwa pytania, na które oczekuję odpowiedzi w przeciągu kilku następnych godzin dnia: 2018-12-15. Z góry dziękuję za odpowiedź od jakiegoś Administratora, Moderatora czy Supporta. 

Pozdrawiam,
         Użytkownik serwerowni GothicMC - MrXeriXo.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2018, 21:29 przez MrXeriXo.)

Odpowiedz
Ryszardek321
Witaj. Z tego co mi wiadomo trwają przygotowania do startu nowej edycji GothicMC. Były (lub będą - nie pamiętam) BetaTesty owego trybu. Po więcej informacji odsyłam Cię na "Centrum Pomocy GothicMC" na naszym TeamSpeak'u ( ts-pl.net ) do administracji czy też do samego opiekuna trybu, MrJuliusza.

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz
Boragus
Jestem jednym z administratorów i powiem ci w skrócie.
GI był całkowitą amatorszczyzną i (w moim subiektywnym odczuciu) hańbą w niemalże każdym aspekcie! Aktualnie trwają prace nad Gothic II (tzn nowa mapa, nowe itemy, nowe frakcje, nowe moby, nowe i ulepszone mechaniki, nowy item shop). Prace idą w dobrym kierunku (chyba, jestem pesymistą) i żywię nadzieję że dojdzie to do skutku. Beta testy powinny ujrzeć światło dnia w najbliższym czasie (czytaj od tygodnia do miesiąca, chyba powtórnie). Całość aktualnie wygląda znośnie (nawet wg mnie) i sądzę że niebawem będziecie mogli zagrać na serverze a sądzę że wszyscy zepniemy dupy nieco bardziej także wiecie. ;)
I tak wiem że może jako jeden z członków projektu nie powinienem tak pisać ale mam swoje powody żeby wyrazić to zdanie "na głos".
Pozdrawiam!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2018, 00:58 przez Boragus.)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości