PROJEKT Federacja Serwera (FS)

xxkoks
Zaliczyłem mały przypał, bo napisałem ten post w złym dziale  (proszę o usunięcie tamtego, bo nie chce być posądzony o nabijanie itp.), więc przy okazji rozwinę wątek do działań.
 Przybywam do was z misją, moje założenie ma na celu dodanie na tym serwerze Federacji, która pomogła, by rozsławić serwer oraz polepszyć stosunki między-graczowe i w wielu przypadkach też nawet zbliżyć do siebie osoby, które się nie znały. Najpierw musimy zrobić kwatery itd. I dlatego musimy zacząć od jednych trybów, a potem iść na dalsze. (Pierwsze będą: survival, skyblock, freebuild, megadrop, prison). Nie mogę odrazu wziąć się za wszystkie, ponieważ byłoby to totalnie głupie. To tak jakbym próbował orkryć ręcznikiem Warszawe. Jest to niemożliwe, lepiej, aby stopniowo dodawać tryby. nie jest to moja pierwsza Federacja. Prowadzę federacje, która działa na pewnym serwerze (bez nazwy), mam w sobie dużo doświadczenia, bo moja historia związana z Ligami, Federacjami... ma już rok, dosłownie, bo pierwsza z nich była około 24 grudnia. To właśnie dziś razem z moim kongresem zarządziliśmy, aby rozwinąć naszą działalność na inne serwery. Dodam, zanim zacznę, że nie jest to żadnego rodzaju ugrupowanie typu masonerii gdzie ludzie władają innymi. Liczę, że przyjmiecie mnie z otwartymi rękami na idee, które przyświecają mi, proszę was abyście dali szanse mojej organizacji, ale liczę głównie też na współpracę z administracją, ponieważ to byłby spory zastrzyk sił i nadziei na przyszły, ale jeśli dostaniemy poprostu zgodę na działalność też będzie nam miło.Jako początek współpracy z wami zapowiadam wam, że przez najbliższy miesiąc na Freebuild powstanie baza Federacji, ale też sejm dostępny dla każdego oraz eventownia. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę śmiało pytać, ja odpowiem na wszystkie.jeszcze proszę, aby właściciel serwera napisał do mnie na pv, ja wyjaśnię naszą działalność itd.

1
Odpowiedz
Caraguaa
Witam. Zauważyłam tu wspominkę o Prisonie. Starałam się czytać ten wątek uważnie, ale dalej nie rozumiem. Ok, chcesz utworzyć federacje, która miałaby polepsza stosunki między graczami, ale na czym polega Twój praca? W tym, co napisałeś jest zbyt mało informacji. Same ogólniki i nie wydaje mi się, żeby to wystarczyło. Nie rozumiem też "rozsławienia" serwera. Wypadałoby to rozwinąć, aby administracie trybów, tudzież Rooci, mieli większy pogląd na ten projekt.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2018, 10:50 przez Caraguaa.)

Odpowiedz
xxkoks
Usunięte

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2018, 11:27 przez xxkoks.)

Odpowiedz
xxkoks
Ok, więc wyjaśniamy nie da się na wszystkich trybach zrobić to co na jednym się da. akurat do polepszenia stosunków 2 vs wszyscy, czyli współpracowanie 2 graczy aby zwyciężyć. Nic nie będzie na siłę,  która chcę może brać udział. Pomysłów na to jest ogrom.Gracze umieją sami się zaprzjaźniać, ale skupiają się tylko między wybranymi przez siebie osobami, znam to po sobie, a nawet jeśli to można ich bardziej zbliżyć, a chociażby nawet dać dobre wspomnienia.gracze zaprzyjaźniają się nawet przez drobnostki np. Mam kolegę którego znam i Lubie tylko dlatego że się dużo wymienialiśmy itemami. 
Chcesz szczegóły? Proszę bardzo oto Liga z innego serwera.
***-najbardziej i najszybciej rozwijająca, tu będę się opierał na eventach zjednaczających graczy, moim planem jest stworzenie ogromnej eventowni, która będzie miała miejsce na gry do współpracy 2vs wszyscy gdzie jest mała zabawa. Oprócz tego będziemy pomagali w rozbudowie małych wiosek, pomoc będzie w postaci itemów tych bardziej i mniej wartościowych potrzebnych do rozbudowy oraz budowniczych, którzy tworzyli by ładne budowy i wykańczali ulice, domy... Będziemy jeszcze tworzyć kronikę serwerową, przy pomocy wielu veteranów. Zapewniam że efekt będzie porażący.

Skyblock- akurat tu wybór jest mniejszy, bo wiele się nie da zrobić, eventownia była by, ale mniejsza, ekipa budowlana była by do wynajęcia. Tu będziemy się opierać na wzbogaceniu "biednych" graczy, czyli nie svipów ani vipów. Tutaj paleta pomocy jest szeroka. Chociażby itemy, ekipa budowlana, tokeny, promowanie, akcje i wiele więcej. Od 1 grudnia będzie dostępne Lotto, z którego można będzie zebrać sporą sumę. Spróbujemy też o  ile sie uda naprawić wartość  $ to nie było by trudne, ale do tego potrzebna jest pomoc zbiorowa.

Seablock- Nie orientuje się za bardzo jak miewa się sytuacja na Seablocku,  ale od tego też będzie przedstawiciel, jedyne co to postaram się na dawanie wartościowych itemów, ale tutaj Liga zacznie się potem. Najprawdopodobniej dopiero za 2 tygodnie rozpocznie się jakie kolwiek działania.

Creative- Tu ciężko będzie cokolwiek robić, ale tutaj główną rolę będą odbywały się eventy. Napewno wprowadze Lotto, a eventy będą też organizowane w za pomocą innych eventerów.

Tutaj spróbuję też wprowadzić "godzinki" czyli postaram się aby wyznaczony gracz, który byłby chętny pisał skargi, a wymian miałby skromną nagrodę  (np 10 tokenów) w taki sposób można by obniżyć poziom spamu... o (oblicztłem to) 5% a potem o 15%. Wiec jest się za co brać.

Frakcje- tutaj postaram  się tylko załatwić przedstawiciela, który by musiał w połowie sam to ogarnąć, bo nie wiem jak tam jest. Głównie itemy.

Organizacja mamy też konstytucje która obowiązuje narazie tylko członków Ligi na ***, bo nie jest aż tak bardzo zedukowana do poziomu innych trybów aczkolwiek jest podobna.
Konstytucje zaakceptuje sam właściciel, żeby nie było. 

30-11-2018
Witam. Ta nazwa nie ma nic na rzeczy, bo chciałem tylko przykuć waszą uwagę.
 Zapewne swoim postem rozśmieszę kilka osób, a kilka będzie zażenowanych, ale nie będę już zwlekać.
 Zakładam 8 ligę, jest to ostatnia z lig, bo już się wypalam, ale zebrałem resztki nadziei i spróbuję coś z tym zrobić.

3. Przedstawiciel- Tu przedstawiciela przedstawię w podobnie to wątku który budził wiele nadziei. Każdy tryb (bez mini gier i mine blocka) będzie miał swojego przedstawiciela.

***- Tu Liga będzie chyba najbardziej i najszybciej rozwijająca, tu będę się opierał na eventach zjednaczających graczy, moim planem jest stworzenie ogromnej eventowni, która będzie miała miejsce na gry do współpracy 2vs wszyscy gdzie jest mała zabawa. Oprócz tego będziemy pomagali w rozbudowie małych wiosek, pomoc będzie w postaci itemów tych bardziej i mniej wartościowych potrzebnych do rozbudowy oraz budowniczych, którzy tworzyli by ładne budowy i wykańczali ulice, domy... Będziemy jeszcze tworzyć kronikę serwerową, przy pomocy wielu veteranów. Zapewniam że efekt będzie porażący.

Skyblock- akurat tu wybór jest mniejszy, bo wiele się nie da zrobić, eventownia była by, ale mniejsza, ekipa budowlana była by do wynajęcia. Tu będziemy się opierać na wzbogaceniu "biednych" graczy, czyli nie svipów ani vipów. Tutaj paleta pomocy jest szeroka. Chociażby itemy, ekipa budowlana, tokeny, promowanie, akcje i wiele więcej. Od 1 grudnia będzie dostępne Lotto, z którego można będzie zebrać sporą sumę. Spróbujemy też o  ile sie uda naprawić wartość  $ to nie było by trudne, ale do tego potrzebna jest pomoc zbiorowa.

***- Nie orientuje się za bardzo jak miewa się sytuacja na ***,  ale od tego też będzie przedstawiciel, jedyne co to postaram się na dawanie wartościowych itemów, ale tutaj Liga zacznie się potem. Najprawdopodobniej dopiero za 2 tygodnie rozpocznie się jakie kolwiek działania.

Creative- Tu ciężko będzie cokolwiek robić, ale tutaj główną rolę będą odbywały się eventy. Napewno wprowadze Lotto, a eventy będą też organizowane w za pomocą innych eventerów.
Tutaj spróbuję też wprowadzić "godzinki" czyli postaram się aby wyznaczony gracz, który byłby chętny pisał skargi, a wymian miałby skromną nagrodę  (np 10 tokenów) w taki sposób można by obniżyć poziom spamu... o (oblicztłem to) 5% a potem o 15%. Wiec jest się za co brać.

Frakcje- tutaj postaram  się tylko załatwić przedstawiciela, który by musiał w połowie sam to ogarnąć, bo nie wiem jak tam jest. Głównie itemy.

Organizacja mamy też konstytucje która obowiązuje narazie tylko członków Ligi na ***, bo nie jest aż tak bardzo zedukowana do poziomu innych trybów aczkolwiek jest podobna.
Art.1

Pełnoprawnie działająca liga przedstawia wolę graczy na forum całego serwera. 

Art.2

Cała władza ligi należy w pełni swojemu ludu. Lud sprawuje władzę na pomocą wybranego przez siebie prezydenta.

Art.3

Działalności Ligi jest zupełnie zgodna z zasadami panującymi tu i nie narusza ich w żadnym stopniu 

Rozdział 2. System gospodarczy.

Art.4

Podstawę systemu gospodarczego w Lidze stanowi grabienie nieużywanych i nieoterenowanych magazynów, domów...

Art.5

Nikt nie ma prawa wykonywania ligowych własności do celów prywatnych.

Art.6

Własność Ligowa jest naszym wspólnym dobrem. Do jej własności należą: tereny, budowle, magazyny, wioski i organizacje podległe pod Ligę.

Art.7

Obywatele mogą zgodnie z konstytucją użytkować działki budowlane. Gracze zobowiązani są racjonalnie gospodarować oddany im teren.

Art.8

Zgodnie z zasadą "od każdego według jego zdolności, każdemu według jego pracy". Gracze są uczciwie nagradzani za poświęcony czas i stopień wykonywanych prac.

Art.9

W Lidze najważniejszym celem społecznym jest najpełniejsze zaspokojenie potrzebnych dóbr materialnych.

Rozdział 3. Rozwój społeczny.

Art.10 

Bazę społeczną stanowi nienaruszalny sojusz graczy, vipów i svipów gwarantujący miłe i radosne granie na serwerze.

Art.11

Liga stawia sobie za cel rzeczywiste i realne rozwinięcie Ligi.

Art.12

Państwo troszczy się o poprawę warunków gry wszystkich graczy działając zgodnie z ustaleniami Rady.

Art.13

Dzięki wzrastającej pojemność magazynów, gracze otrzymywać będą większe wynagrodzenia za poświęconą prace.

Rozdział 4. Polityka Międzywioskowa i międzyligowa

Art.14

Stosunki z innymi organizacjami kształtuje się na podstawie suwerenności i dobrobytu.

Rozdział 6. Obywatelstwo 

Art.20

Każda osoba która zostanie zaakceptowana do Ligi zostaje o tym poinformowany i wpisany na listę osób przynależnych do Ligi.

Art.21 

Każdy bez względu na wiek, płeć, wyznanie wiary ma prawo do ubiegania się o dołączonie do ligi.

Art.22

Liga nie przyjmuje nikogo z grona oszustów i złodziei. 

Rozdział 7. Prawa

Art. 23

Każdy ma prawo do głosowania w wyborach prezydenckich.

Art.24

Każdy ma prawo do ubiegania się o wyjaśnienie niejasności w Lidze.

Art.25

Każdy ma prawo ubiegać się o pozyskania pracy i o wynagrodzenie.

Art.26

Każdy ma prawo ubezpieczenia swojego majątku w wypadku bana lub upadku Ligi.

Art.27

Każdy ma prawo do mieszkania na terenie miast pod patronatem ligi.

Art.28
[b]Każdy ma prawo do korzystania ze sklepu i innych udogodnień fundowanych przez Ligę. od każdego według jego zdolności, każdemu według jego pracy". Gracze są uczciwie nagradzani za poświęcony czas i stopień wykonywanych.

Ps. Każdy może zostać przedstawicielem i na każdym trybie. Zgłoszenia proszę pisać pod postem.
[/b]

Jeszcze coś? XD
Ryszardek321 napisał 24.12.2018, 13:12:
Następnym razem daruj sobię nazwy czy też IP innych serwerów.
Pewnego razu skończy się to na karze (typu ban), a dziś jest to tylko upomnienie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2018, 13:12 przez Ryszardek321.)

Odpowiedz
Caraguaa
Wydaje mi się to zbędne. Wezmę pod lupę Prisona, bo tylko za niego mogę odpowiadać i tylko jego sytuację znam. Mamy eventy, (pierwszy "punkt" na Twojej liście), budowniczych (drugi "punkt") i... cóż, w większości mówisz o rzeczach, które nawet nie zostały wprowadzone na "serwer", więc tak trochę słabo. Ogólnikowo to brzmi bardziej jak opiekowanie się trybem, a każdy z nich ma już Opiekuna. Nikt nie zabroni Ci zrobić grupy na jakimś trybie (dajmy na to Prisonie), na którym będziesz za (zdobyte poprzez grę) przedmioty organizować eventy, aby gracze się lepiej "poznali", ale nie potrzeba do tego dodatkowych ceregieli. Takie jest moje zdanie. Jeżeli jednak zrozumiałam coś źle z tego, co napisałeś, to wybacz, ale dla laika(czyli mnie), który nie miał nic wspólnego z tym, o czym piszesz wyżej, to strasznie pokręcone i bez sensu.

2
Odpowiedz
xxkoks
Najczęściej nowe rzeczy są niezrozumiałe i trudne do zaakceptowania, ale bardzo bym prosił aby dać nam szansę. Przynajmniej tydzień minie, a pojawią się pierwsze rezultaty. 
Przedstawiciel to nie to samo co opiekun. Opiekun kontroluje graczy, a przedstawiciel Ligę, ponieważ nie jest to możliwe, abym ja sam poradził sobie w rozbudowie Ligi na wszystkich trybach, więc taki przedstawiciel zażądałby pracą Ligi na trybie. Musiałbym najpierw taką osobę wyszkolić i być pewien że jest godna zaufania, ponieważ nie powołam na tak ważne stanowisko osób niekompetentnych.
Liga jest bardzo pomocna i w ciągu działalności przez ten rok nie przyniosło żadnych szkód.
Proszę, abyście dali mi i mojej federacji szanse. Jeśli przez ten tydzień będzie widać pozytywy to podpiszemy swego rodzaju umowę, jeśli nie to możecie mi dać bana i nazwać oszustem i kłamcą.

Odpowiedz
Caraguaa
Jeżeli dobrze rozumiem, a dość dobrze rozwinęłam umiejętność czytania ze zrozumieniem, to swój "projekt" powinieneś przedstawić rootom, czyli właścicielom serwera. Najbardziej polecam Ci kontakt przez tsa (adres: ts-pl.net).

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości