Top Of The Month MC-PL | #2 Grudzień

Kayleen

#2 Grudzień

Heja! Witam Was po raz kolejny. Chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, niech gości w nim więcej uśmiechu niż złości, bo po co się niepotrzebnie denerwować. Mam też nadzieję, że miło spędziliście święta. 
Bez przeciągania – witam Was również w kolejnej części drugiego sezonu Top Of The Month! Dziękuję Wam bardzo za aktywność pod poprzednim wątkiem i zarazem gratuluję zwycięzcom!

Oto oni:
Użytkownik miesiąca – Caraguaa
Spamer shoutbox’a – Qvinto
Służący pomocą – Jelonekx
No-life miesiąca – maciorex
Śmieszek miesiąca – Brzozq
Nagrody zostaną Wam przyznane jak najszybciej. Jeszcze raz serdeczne gratulacje.
So, jeśli nie wiecie czym właściwie jest TOTM, to odsyłam Was do tego wątku. Zasady się nie zmieniają, wszystko zostaje po staremu.

Wzór do głosowania:

Użytkownik miesiąca –
Spamer shoutbox’a –
Służący pomocą –
No-life miesiąca –
Śmieszek miesiąca –

Moje głosy:
Użytkownik miesiąca - .
Spamer shoutbox’a - Qvinto, cały czas widzę Cię na chacie.
Służący pomocą - Hertol, gdy przychodzi się do Ciebie z problemem, zawsze starasz się pomóc jak tylko możesz.
No-life miesiąca - maciorex, pewnie zostawiasz włączonego laptopa, gdy idziesz do pracy.
Śmieszek miesiąca – kamasek, jego specyficzny humor mnie bawi.

Głosować możecie do 14 stycznia 2019r. do godziny 20:00. Wyniki podam 7 lutego 2019r., wraz z kolejną odsłoną TOTM.

Liczę na Was! Good luck, have fun.

1
Hertol

Coins nadane. Gratulacje!

1
nike30
Użytkownik miesiąca – -.
Spamer shoutbox’a – Adrian - cały czas coś pisze...
Służący pomocą – Hertol - cały czasz mnie ostrzega i pomaga :)
No-life miesiąca – maciorex - w pracy jesteś zalogowany na forum?
Śmieszek miesiąca – Caraguaa - czasami się myli przy zamykaniu skargi. "Ukarać gracza, gdy tylko wejdę na tryb".

1
Ryszardek321
Użytkownik miesiąca – xx_niczus_xx, jest sobą :D
Spamer shoutbox’a – -
Służący pomocą – Hertol, chyba wiadomo dlaczego :D. Pomaga innym gdy tylko może.
No-life miesiąca – maciorex, ten to nie ma co robić tylko na forum siedzieć..
Śmieszek miesiąca – Wciąż król Brzozq, jego "memy" są świetne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2019, 00:05 przez Ryszardek321.)

1
maciorex
Użytkownik miesiąca: Hertol, za przeprowadzenie akcji ratującej honor forum polegającej na wywaleniu osoby odpowiedzialnej za sprzedawanie odpowiedzi do quizów.
Spamer ShoutBox'a: Kayleen, trochę z braku laku, ale chyba najczęściej akurat Twoje wiadomości widzę na SB :D
Służący pomocą: -----
No-life miesiąca: Qvinto, stary wyjadacz, często widoczny (choć cichociemny).
Śmieszek miesiąca: Jelonekx, komentarz po tym, jak został zdegradowany z funkcji Administratora Forum: https://i.imgur.com/28122YX.png
Polajkowali: Hertol

1
1
Homu
Użytkownik miesiąca - Hertol, no co tu dużo mówić, odwala największą robotę (za free)
Spamer shoutbox’a – maciorex (tu chyba nie ma sensu dawać argumentu, wystarczy przejrzeć archiwum shoutbox??)
Służący pomocą – stworek1910 dał radę odnowić Kwadratowe Wywiady, POMÓGŁ obciążając mnie od zbędnych pytań na skrzynce :D
No-life miesiąca – Qvinto mimo że wchodzę rzadko widuję go prawie zawsze
Śmieszek miesiąca – Ryszardek321, typ jest śmieszny "przecież to nie było na serio l0l"

Kayleen
Dziękuję wszystkim głosującym. Niestety, ze względu na małą aktywność kolejnego wydania TOTM nie będzie! Życzę miłego dnia.

Hertol
Przywracam TOTM. Głosować można do 25.01.19r. ze względów słabej aktywności.

Hertol
Zapraszam do głosowania :)

Hertol
Ostatni dzwonek na głosowanie :) o 20 zamykam :)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości