Będę tu wrzucać swoje ulubione copypasty #88

Qvinto
Teza: Teletubisie jako bajka przygotowywały nowe pokolenie do nuklearnego holokaustu, a same postaci są jednymi z najbardziej taktycznych jednostek w dziejach

Dowód A
Mieszkają w bunkrach. BUNKRACH. Podziemnych bunkrach jak krypty z Fallouta gdzie mają wszystko co potrzebne. Jedzenie, miejsce do spania, toalety a część nawet zautomatyzowana. Dla małych brzdąców oglądających co rano Teletubisie to po prostu chatki, ale w podświadomości pozostanie hasło "Pod ziemią bezpieczniej". Minie 15-20 lat i ze szkraba wyrasta preppers. Albo idzie do wojska. Dodatkowo te bunkry są zakamuflowane pod warstwą ziemi. Schronienie idealne w razie ataku atomowego

Dowód B
Torebka Tinky Winky. 
Zanim zaczniecie wyjeżdżać ze "Skryba lubuje się w sodomii" wysłuchajcie mnie. Ten mały fioletowy gnojek ma tę torebkę zawsze przy sobie. Zawsze. To się nazywa EDC. Everyday Carry. I lewą rękę stawiam (bo prawej potrzebuję), że oprócz teletubisiowych pierdół ma w niej nóż, komplet kluczy, gaz pieprzowy, apteczkę pierwszej pomocy, 50m liny, flarę sygnałową, kapsułki do oczyszczania wody etc. etc. Ponownie, dzieciak obejrzy i zobaczy tylko pluszaka z torebką, który wyciąga z niej szajsy. Dobra, ale minie 15-20 lat i ten sam gówniarz będzie chodził z nerką, plecakiem czy torbą pełną szpeju. Uwierzcie, w moim plecaku trzymam wystarczająco gratów bo rower ukraść a następnie rozkręcić. Albo takie drzwi zdjąć z zawiasów. A wiecie dlaczego? Bo oglądałem za dzieciaka Teletubisie.

Dowód C
Nigdy nie lubiłem tych wstawek z rzeczywistymi dziećmi. Po prostu, wybijały z rytmu ale w głowie utknęła mi jedna z deszczowym spacerem. Maluchy ubierają przeciwdeszczowe kurtki i skaczą po kałużach. Dobra OPie, ale co to ma do nuklearnego holokaustu? Otóż ma. Przede wszystkim pokazuje jak szybko i sprawnie założyć przeciwdeszczową kurtkę, a przeciwdeszczowa kurtka to taka biedawersja kombinezonu ochronnego (no nie mówcie, że nie nosicie zawsze przy sobie). Poza tym dzieciaki tak samo jak i Teletubisie poruszają się w grupie. Taktyczne gnojki ale do tego zaraz. Dalej. Szkraby ubierają się i wychodzą skakać po kałużach. "Ale co to ma do rzeczy?" Właśnie. Dzieciak obejrzy, pójdzie skakać po kałużach, zobaczy jak jego koleżanka/kolega przeskakuje większą. Sam przeskoczy. W wieku 10 lat przeskoczy strumyk. W wieku 16 lat przepłynie jezioro. W wieku 23 lat przepłynie wpław Kanał La Manche, będzie miał przy sobie zawsze nóż i MRE, będzie wiedział gdzie są najbliższe schrony.

Dowód D
Taktyczność. Teletubisie poruszają się w czwórkę. Dowódca. Snajper/radiotelegrafista. Medyk. Ciężki. Nie zapraszam do dyskusji, to fakt nie teoria. Teletubisie są taktycznie jak sukinsyn i nie zmienicie mojego zdania.

Dowód E
Słoneczko.
Nie no, w wała lecę, to po prostu śmiejący się gówniarz.
A może nie?
I tak naprawdę Słoneczko jest symbolem Ciebie czytelniku? Który wyśmiewasz tak jak wyśmiewałeś Teletubisie a teraz Twój sąsiad przerabia piwnicę na schron atomowy bo jego gówniarz oglądał Teletubisie i gdy nadejdzie zagłada będzie gotów?
Gdzie tam, to tylko gówniarz cieszący mordkę

Odpowiedz
Adrian
Iks de XD

1
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości