rockefellerq - Prośba o odbanowanie

rockefellerq
1. Twój nick:
rockefellerq
2. Powód bana:
Podawanie danych osobowych
3. Czas bana:
perm
4. Nick administratora banującego:
Starke
5. Wyjaśnienie:
Po pierwsze chciałbym przeprosić za to co zrobiłem, zwłaszcza osobę której dane podałem
Po drugie byłem prowokowany przez kilka dni już, administracja która była wtedy na serverze wszystko widziała i z mojego kąta widzenia nic z tym nie robiła (leciały niemiłe i wulgarne słowa w moja stronę)
Po trzecie nie wiedziałem że za to jest ban, bo jak kiedyś podawałem nawet swoje dane to żadnego bana nie dostałem, a administracja była on-line

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2019, 20:03 przez rockefellerq.)

1
MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Starke
Powód: Wyjaśnione.

Starke
Zacznijmy od tego, że ani razu ja nie widziałem żeby ktoś cie prowokował by podawać dane osobowe.  A jeżeli faktycznie inni członkowie administracji byli, i widzieli,  i o ile to była faktycznie prowokacja - to nie możliwe że nie zostali oni ukarani.
Żyjemy w 2019 roku w Polsce. Obowiązuje nas taka ustawa jak Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, w skrócie RODO. Nigdzie nie można podawać poufnych danych osobowych.
W regulaminie ( punkt 14 ) wyraźnie pisze cyt. " Zakaz podawania jakichkolwiek danych osobowych ", a ty takowe podałeś. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia cie z otrzymania kary.

Niestety, ale nie otrzymasz Unbana.

1
MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Mar513
Powód: zamykam ponownie

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości